Jak na přírodní zlepšení potence?

Díky stresujícím okolnostem nebo jiným psychickým nebo dokonce fyzickým problémům, má problémy s potencí mnoho starších ale i mladších mužů.

Co je potence?

Slovo potence pochází z latinského výrazu a původně znamená moc, výkonnost, schopnost, způsobilost, možnost pohlavního styku nebo biologickou schopnost oplodnění.

Díky sexuální revoluci se o mužské potenci začalo mluvit více, ale my stále tápeme v základech. Potence je znakem zdraví, výkonnosti a mládí. Při sexuálním vzrušení mužský mozek vyšle signály do nervů a ty zase do intimních partií. Za ztvrdnutí a zvětšení penisu tedy mohou nervy, které zvyšují průtok krve v pohlavním ústrojí.

Problémy s potencí

Díky stresujícím okolnostem, či jiným psychickým, či dokonce fyzickým problémům, má problémy s potencí mnoho starších či i mladých mužů. Problémy potence konkrétně způsobuje vše, co zasahuje do nervového systému nebo krevního oběhu, do toho se počítají také různé poruchy a zdravotní problémy. Všechny okolnosti díky kterým se zmenšuje úroveň sexuální touhy - libido.

Jedním z hlavních problémů, díky kterému muži nejsou schopní dobré potence, je psychický problém. Nejčastěji se s ním střetávají mladí muži na začátku sexuálního života. Jsou ovlivnění hlavně pocitem úzkosti, trémy, napětí a předčasného selhání. Mezi fyzické faktory, které ovlivňují schopnost potence patří obezita, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, únava, kouření, diabetes a různé jiné fyzické choroby. Je tedy důležité, jaké potraviny konzumujete, a zda se věnujete cvičení či jiné tělesné aktivitě. Problémy s potencí má překvapivě až jedna desetina všech mužů a nejhorší je to v Číně, kde je to až 26% impotentních mužů. Pokud máte pocit, že jste impotentní nebo že vám klesá plodnost, poraďte se se svým lékařem.

Jak zvýšit potenci?

Na problémy s potencí neexistuje pouze jedno řešení. Můžete se je pokusit vyřešit několika způsoby:

Ve zdravém těle zdravý duch zde platí v plném rozsahu. Co škodí celému organismu, škodí samozřejmě i vašemu penisu.

Kouření nemají lékaři rádi nejen kvůli rakovině plic, ale i proto, že snižuje libido a zájem o sex. Nedoporučuje se ani nadměrná konzumace alkoholu. Víno, hlavně to červené v malém množství má ovšem pozitivní vliv na míru sexuálního života.

Od počátku věků si každý kraj našel vlastní preferované afrodiziakum, laicky nazývané spouštěč lásky. Egypťaně preferovali česnek, Japonci mušle a Číňané ženšen. Tyto i různé jiné přírodní formy se postupem času ověřili, a lidé je používají dodnes. Mezi nejvyužívanější jídla patří různé druhy ořechů, zejména mandle, pistácie, sezam. Dále potenci napomáhá zelenina jako artyčoky, chřest, česnek a cibule. Potenci napomáhají i exotické plodiny kokos, banán, aloe, avokádo, datle a mango.

Více o tom jak zvýšit potenci bez lékařského zásahu najdete zde.

Zvýšení potence můžete dosáhnout i díky produktu Zerex Klasik, který kromě jiného obsahuje i výtažek z kakaovníku. Práve přírodní složení obsahující bylinky jako kotvičník zemní a macu peruánsku dělá ze Zerexu originální produkt na zvýšení potence. Podpora potence ve formě tabletek na přírodní bázi nastartuje vaše libido a přinese spokojenost nejen za dveřmi ložnice.