Jak zvýšit potenci

Ať už jste mladý muž na sexuálním vrcholu, nebo někdo blíže seniorskému věku, existují faktory, díky kterým si můžete zvýšit úroveň a kvalitu vaší potence.

Jak zvýšit potenci bez lékařského zásahu

Ať už jste mladý muž na sexuálním vrcholu, nebo někdo blíže seniorskému věku, existují faktory, díky kterým si můžete zvýšit úroveň a kvalitu vaší potence. První, co vám většina lidí doporučuje budou převážně léky, které mají poměrně vysokou míru účinnosti. Naneštěstí se sem tam objeví i nechtěné příznaky. Metod, které zvyšují potenci a neobsahují žádné nechtěné vedlejší příznaky je naštěstí stále dost.

  • Fyzické aktivity - Vyzkoušejte komplexní cvičební program a snažte se zaměřit na cvičení v oblasti pánve. Mezi nejznámější patří Kegelovy cviky, které zvyšují pevnost erekce.
  • Škrtící kroužky a hračky pro dospělé - Škrtící kroužek se umísťuje na spodní část penisu a pomáhá tím, že udržuje nahromaděnou krev v horní části. Někteří odborníci však nedoporučují používat kroužek déle než 30 minut.
  • Léky na potenci - Doplňků výživy na zvýšení potence je velké množství, ale jen pár skutečně nápomocných a účinných. Jsme hrdí, že Zerex se řadí mezi nejkvalitnější produkty pro lepší erekci na trhu.

Dietní a zdravý životní styl

Alkohol a dobrá potence se nemají velmi v oblibě, ale malý večerní drink si dopřát můžete. Horší vztah existuje mezi pevnou erekcí a kouřením. Pokud nechcete užívat léky na potenci, cigarety je nejlepší vynechat úplně.

Z dávných dob a od našich předků víme o mnoha mocných afrodiziacích, jejichž účinek nezpochybňují ani vědci. Mnohé potraviny jsou považovány za užitečné protože obsahují mnoho živin, vitamínů a minerálních látek. Zlepšují duševní a fyzické zdraví a také přispívají k posílení hladiny mužského pohlavního hormonu. Mít zdravé tělo a mysl vám umožní znovu získat ztracený zájem o sex a posílí vaši schopnost výkonu. V následujících řádcích vám přiblížíme 5 nejlepších přírodních afrodiziak, vhodných pro zvýšení mužského sexuálního zdraví.

  • Mandle - Tento král ořechů obsahuje neskutečně velké množství vitamínu B2, bílkoviny, vitamín E a vápník. Mandle se proslavily díky Arabům a Číňanům, kteří je využívali pro zvýšení své sexuální potence.
  • Med - Existuje mnoho druhů tohoto sladkého elixíru produkovaného včelami. Od těžké kaštanové chuti a vůně po lehkou levandulovou příchuť. Med je jedním z nejlepších regenerátorů sexuální energie.
  • Avokádo - Název této plodiny je odvozen od Aztéků a doslova znamená varlata. Slovo nevytvořili jen díky tvaru avokáda, ale i díky účinkům, které má. Obsahuje totiž vysoký obsah bílkovin, vitaminu A, draslíku a neesenciálních mastných kyselin.
  • Banán - Vypadá jako mužské přirození a také mu pomáhá. Banány často využívá indická alternativní medicína pro zvýšení sexuálního apetitu.
  • Česnek a cibule - Pokud vám vadí zápach, budete se přes to muset přenést. Česnek pomáhá regulovat oběh krve v těle, speciálně v pánevní části. Cibuli zas často využívají v čínské a evropské kuchyni pro zlepšení sexuality.

Méně stresu, více erekce

V dnešním hektickém světě jsou úzkost a nedostatečné sebevědomí jedním z hlavních problémů, které způsobují nedostatečnou potenci. Existuje mnoho způsobů jak snížit hladinu úzkosti, včetně relaxačních technik, masáží, správného dýchání, jógy a meditace.Také pomáhá i psychosociální terapie. Terapeut s vámi může probrat konkrétní emocionální či psychologické problémy a díky tomu přijde na kořen poruchy. Díky němu se v posteli budete cítit jistější a také vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém ve vztahu, který se kdy vyskytl. V poslední době má většina problémů s potencí něco společného s psychickým problémem.

Skvělý sexuální život - skvělý vztah s partnerkou

Jedním ze základních kamenů, který je třeba položit při stavění zdravého a úspěšného vztahu je vyhovující sexuální život. Neexistuje partnerka, která by neocenila dlouhou výdrž a tvrdost svého milého. Pokud se postaráte o skvělou potenci, postaráte se tím i o skvělý vztah.