Sexkoučing Peter a Daniela

Kdo jsme?


Specializujeme se na vzdělávání, rozpuštění bloků, uvolnění tabu... v sexuální, partnerské a intimní oblasti.
Oba jsme prošli výcvikem „sexuological bodywork“ a školou „celostní smyslná masáž“ (tantrická) v Čechách.

Snažíme se ukázat jemným způsobem netabuizovaný pohled na sex a přinést tak lidem do těla větší svobodu, citlivost, radost a potěšení.
Jsme partnery, masírujeme, vedeme spolu workshopy a věnujeme se sexuální terapii a terapii partnerství. Připravili jsme si pro vás pár našich rad v tématických článcích:

Předčasná ejakulace

Mnoho mužů se mylně domnívá, že trpí předčasnou ejakulací. Podle odborných informací to znamená ejakulace do minuty až dvou po vniknutí do ženy.

číst více ...
Problémy s erekcí

Podobně jako při předčasné ejakulaci, může být příčina psychická. Dá se jít zdlouhavější a náročnější cestou nebo zvolit jednoduché řešení - tabletku. Je jen na vás, zda budete vše řešit léky nebo dáte šanci svému tělu.

číst více ...
Nudný sexuální život

Bohužel, neuvědomujeme si pomalý proces, ale až stav, kdy se ze šťastného, naplněného a šťavnatého sexuálního života najednou stane rutina. Možná se ptáte - jak je to možné?

číst více ...
Co může přijít s 3-kou, 4-kou, swingers a masáží?

Nezapomínejte, že si zahráváte s něčím novým, běžně zakázaným a tabuizovaným. Hranice jsou velmi důležité a podceňované. Díky spojení s moderním konzumním pojetím světa, které se zaměřuje na výkon a kvantitu, se lidé mnohokrát spálí a zraní.

číst více ...
Jak pracovat se svým penisem

Pracovat s penisem můžete například jeho zvětšením, posílením nebo zvýšením jeho citlivosti.Snad každý muž chce mít svůj penis - tedy své nejzajímavější místo na těle - o trochu širší, delší, hezčí nebo jinak tvarovaný.

číst více ...