Co může přijít s 3-kou, 4-kou, swingers a masáží?

Nezapomínejte, že si zahráváte s něčím novým, běžně zakázaným a tabuizovaným. Hranice jsou velmi důležité a podceňované. Díky spojení s moderním konzumním pojetím světa, které se zaměřuje na výkon a kvantitu, se lidé mnohokrát spálí a zraní.

Nezapomínejte, že si zahráváte s něčím novým, běžně zakázaným a tabuizovaným. Hranice jsou velmi důležité a podceňované. Díky spojení s moderním konzumním pojetím světa, které se zaměřuje na výkon a kvantitu, se lidé mnohokrát spálí a zraní. Můžete zažít nové, vzrušující pocity, ale i zklamání v partnerství či pocity nevěry.

Začněme tím nejbezpečnějším: masáží. Zajímají nás hlavně tantrické, erotické nebo Nuru masáže, která zahrnují i masáž tělem.

Masáž s happyendem je asi nejznámější termín. Tady jde skutečně o uspokojení a "výstřik" na konci, případně je masáž okořeněna o nějakou sexuální službu.

Nuru masáž je specifičtější. Využívá se speciální gel a klouzavé pohyby masérčina těla po vašem, kde jsme o něco více překročili hranici běžných masáží (kde není zahrnuta sexuální stránka, vzrušení a práce s pohlavím).

Chcete-li pokročit jen o kousek nebo hledáte hlubší zážitek, chcete zapracovat na své sexualitě a zároveň jste úplný nováček, ideální je tantra masáž. Je na vás, zda si ji dopřejete s intimní masáží, zda vás a vašeho partnera budou masírovat masérky, maséři nebo kombinovaně. Pokud nebudete mít možnost výběru, pocit bezpečí, dostatečné vysvětlení a naopak, dostanete jen možnost sexuálního uspokojení s masérkami, není to skutečná tantra masáž, ale pouze její běžná náhrada (se kterou se v Bratislavě často setkáte).

Masáže zmiňuji při 3-ce, 4-ce a swingers proto, že pokud jste nic jiného nezažili, právě při masáži je bezpečný prostor pro objevování. Nikdo od vás nechce sex ani vám nikdo nechce přebrat vaši partnerku. Představte si, že přijde první vzrušení a první vzdechy. Pokud je to vaše první zkušenost, může vás to překvapit natolik, že vaše vzrušení ustoupí a masáž v podstatě končí.

Často jsou naše představy horší než skutečnost. Jiný muž masíruje vaši ženu a vy nevíte, nevidíte, co s ní dělá, ale ji to vzrušuje. Energie - soustředění - vzrušení z vašeho penisu odchází do hlavy, kde nad vším uvažujete. Vydechněte si, možná budete jen blaženě odpočívat pod doteky vaší masérky ...

Jen jsem vám chtěl ukázat, co všechno se dá zažít už jen při masáži.

Nedoporučuji absolvovat 3-ku jako první. Může se stát, že bude větší atraktivita pro jednoho z partnerské dvojice vůči novému členovi. Často se stává, že muži chtějí k sobě ženu a ženy naopak, což může skončit opravdu příjemnou zkušeností nebo na druhé straně žárlivostí. Nejčastější odrazení před touto zkušeností bývá to, že se příliš dlouho nedaří najít vhodnou osobu.

Moje zkušenost byla spontánní a dozvěděl jsem se při ní informaci, že pro mě není komfortní mít sex u jiného muže a že pokud je tam více lidí, působí to na mou erekci. Jsem rád za tuto svou zkušenost, obohatila mě a jsem rád, že jsem ji nepodnikal ve vztahu.

4-ka je bezpečnější, pokud jde o dva páry. Můžete mít sex vedle sebe. Vždyť už jen vidět a být viděn dokáže přinést nové vzrušující pocity. A stejně tak slyšet. Vždy je zde možnost posunout se ve zkoumání - s výměnou.

Zbývá nám swingers nebo tantrické setkání. Obě mají společné, že kvalita se hledá obtížněji. Vnímám je rozdílné.

A teď něco více ze života. Vždy jsem snil (z porna) o 3-ce se dvěma ženami, ale jak to už v životě bývá, moje první 3-ka nebyla se ženou ale s mužem navíc.

Už jste určitě zažili moment, kdy vám alkohol posouvá hranice. Toto byl i náš případ. Jedna párty skončila v trojce s kamarádem a kamarádkou. V podnapilém stavu stačilo jen trochu snahy. S čím jsem ale nepočítal a ani ve snu by mě nenapadlo, byla (jak jsem již zmiňoval) tréma. Zatímco jste sami s partnerkou, nevnímáte to. Vše funguje jak má, vzrušení stoupá, penis krásně stojí ... Nicméně tehdy nás bylo najednou o jednoho více a to způsobilo, že jsem nedokázal fungovat. Ať jsem se snažil jakkoli, nic nepomáhalo a já jsem tomu nerozuměl. Pochopil jsem to až při další zkušenosti.

S mojí partnerkou jsme na kurzu dělali ukázku intimní masáže muže. I když moje partnerka ví, co mám rád, pohled dalších 30 lidí, usměrňovaný na můj penis, mu prostě nedovolil plnou erekci.

Moje rada zní: netlačte na pilu. Přijměte místy i to, že součástí života může být slabá erekce či předčasná ejakulace. Zkuste si tehdy užívat jinak, například zrakem, hmatem, sluchem, atd. Například když jsem byl při ukázce intimní masáže, tak jsem si řekl, že jediné, co se ode mne vyžaduje, je relaxovat a přece existuje i masáž měkkého penisu, se kterou jsem do té doby neměl zkušenost. Zažil jsem tehdy něco nového, co by se mi nestalo, kdybych tomu nedal šanci tak, jak to v té chvíli bylo. Pokud se do podobné situace dostanete, vydechněte si a prostě si řekněte: "Není to moje chyba, nemám se za co stydět nebo se cítit špatně."

Je třeba si uvědomit, že vaše erekce neznamená váš výkon a schopnosti. Vím, o čem píšu. Je to v dané chvíli snad nejtěžší věc.

A jaké mám zkušenosti s swingers akcemi? Znám lidi, kteří si to užívají a navštěvují je pravidelně. Moje první zkušenost byla vtipně nepříjemná. Představte si párty nahých lidí, kde je tak 100 mužů, kteří mají vyhladovělou sexualitu a přijdou se záměrem užít si sex a uspokojit se. 5 žen a z toho 2 páry. Zkuste si to představit.

My jsme tam přišli se záměrem vyměnit si partnerskou erotickou masáž. Šampaňské ve vířivce, sauna, dobré jídlo a možnost být nahý. To se nám líbilo a vše bylo v pohodě.

Ve chvíli, kdy jsme začali hledat místo, kde bychom si mohli vyměnit masáž, se za námi sešel zástup mužů, odhadem tak 30, kteří doufali, že na ně přijde řada. I když jsme jim vysvětlili, že si chceme jen vyměnit masáž a nechceme nikoho přibírat, v místnosti 1x2m bylo 30 slintajícich hlav. No uznejte, v tento moment se nedalo dělat nic, jen smát.

Poučení do budoucna pro nás i pro všechny, kteří tuto variantu zvažujete: hledejte swingers kluby pro páry nebo jděte tam, kde je poměr vyrovnaný. Je důležité uvědomit si, co od toho očekáváte a podle toho hledejte.

Moje nejlepší a nejpříjemnější zkušenost byla, když se 50 párů milovalo v jedné místnosti. Nikdo z účastníků se nevyměňoval, takže to bylo pro páry příjemné. Už jen to, že jste byli v té místnosti, vás naplňovalo novými pocity vzrušení. Mohli jste se inspirovat, slyšet, vidět a zároveň nikdo nestál v řadě na vaši partnerku.

Chcete-li něco nového objevovat, nikdy není příliš pozdě. Abyste však předešli zbytečným zklamáním či zraněním, jděte na to postupně, uvědomte si co očekáváte a podle toho hledejte.