Nudný sexuální život

Bohužel, neuvědomujeme si pomalý proces, ale až stav, kdy se ze šťastného, naplněného a šťavnatého sexuálního života najednou stane rutina. Možná se ptáte - jak je to možné?

Bohužel, neuvědomujeme si pomalý proces, ale až stav, kdy se ze šťastného, naplněného a šťavnatého sexuálního života najednou stane rutina.

Možná se ptáte - jak je to možné? Vždyť sex je super. Jistě, jenže pokud celý život večeříte steak, budete si ho užívat první týden, možná měsíc. Po roce vás ani nenapadne vidět ho v plné kráse, tak jako poprvé. Takže pokud nejste zastáncem střídání partnerů nebo otevřeného vztahu, je dobré naučit se udělat "steak" i jinak. Vyzkoušejte nové věci v sexu.

Jistě, sex se učit nemusíte, vždyť to každý umí. Proč je pak tolik žen a mužů v partnerství sexuálně neuspokojených?

Techniky jako vědomé milování, orgasmická meditace, partnerská masáž, svazování, sexuální hračky, hry na různé postavy nebo master-slave existují. Avšak bez "návodu" či správného vedení se v nich můžete snadno ztratit či zranit. Případně nevyužijete naplno jejich potenciál. Pokud máte chuť podniknout něco nového s vaší polovičkou a čtení vás nebaví, existují i kurzy pro páry, které vedou zkušení lektoři.

Vztah a sexuální život je něco, na čem bychom měli pracovat průběžně. Je to jako s poličkou: pokud jí nevěnujete pozornost a pravidelně ji neutíráme, úplně se zapráší.

Naplánujte si rande, i když jste ve vztahu již mnoho let. Pěkně se oblékněte (jako na speciální událost), jděte na večeři a pak třeba na procházku. Vaše žena to určitě ocení. A večer, zakončený v ložnici, se může stát zajímavým ...

Pokud máte děti, domluvte si jednou za čas hlídání. Vyjeďte si do hotelu na víkend a uvidíte, jak dobře vám to padne a stmelí vás to. Vypněte si mobil, v práci to bez vás pár dní zvládnou a vy to bez práce zvládnete také.