Jak pracovat se svým penisem

Pracovat s penisem můžete například jeho zvětšením, posílením nebo zvýšením jeho citlivosti.Snad každý muž chce mít svůj penis - tedy své nejzajímavější místo na těle - o trochu širší, delší, hezčí nebo jinak tvarovaný.

Pracovat s penisem můžete například jeho zvětšením, posílením nebo zvýšením jeho citlivosti.

Snad každý muž chce mít svůj penis - tedy své nejzajímavější místo na těle - o trochu širší, delší, hezčí nebo jinak tvarovaný. Během puberty jsem to chtěl i já. Hledal jsem a zkoušel techniky, které jsem našel na internetu.

Existují různé natahovací a stretchingové pomůcky, běžně dostupné v sexshopech. Ty jsem však nezkusil, nakolik byly drahé.

Nedávno jsem se dostal k vakuové pumpě. Existují dva druhy. Levnější verze funguje na bázi podtlaku vzduchu a ta dražší pracuje s vodou a podtlakem vody, což je údajně bezpečnější metoda. Myslím, že pokud se to nepřehání, jsou bezpečné obě. Je zajímavé pozorovat, jak se penis dokáže na chvíli zvětšit jako nikdy předtím. Netestoval jsem tuto pomůcku dostatečně dlouhou dobu na to, abych zaznamenal změny v délce či tloušťce.

Kromě toho jsem našel různé další cviky, reportáže a obrázkové návody na to, jak cvičit s penisem. Chválím pestrost výběru a kreativitu hmatů oproti klasické masturbaci (rukou nahoru-dolů). Tyto cviky mi trochu pomohli a pokud si dobře pamatuji, penis se mi za cca 6 měsíců prodloužil zhruba o 1 cm. No pokud s tím přestanete, vrátí se penis do původního stavu. Pokud s ním na druhou stranu nepracujete vůbec žádným způsobem, může se zmenšovat. Přirovnal bych to ke svalům na těle.

To, co vnímám jako důležitější než zvětšení, je zvýšení citlivosti. Existují na to různé techniky z taoismu na práci se sexuální energií a vnitřními (celotělovými) orgasmy. Pokud by vás to zajímalo více a chtěli byste si o tom něco přečíst, doporučuji vám knihu multiorgasmický muž od autora jménem Mantak Chia. Komu více vyhovuje osobní přístup a informace ze života, může se zúčastnit mužských kruhů, které vedu. Zabývám se na nich i touto tématikou.

Proč vůbec zvyšovat citlivost?

Protože žijeme v době porna a intenzity. Na tyto podněty si tělo a penis rychle zvyknou. Časem se tedy mohou dostavit problémy s erekcí či slabá erekce. Stále častěji jsou ke vzrušení zapotřebí silnější stimuly. S tím přichází nedostatečná citlivost na jemné doteky.

Vždycky jsem si hrál s kontrastními doteky na penisu. Bylo to zajímavější a rád jsem objevoval nové pocity. Nové a neznámé.

Co ještě mi dokáže rozšířit obzory v rámci potěšení, rozkoše a nových pocitů? První zvyšování citlivosti přišlo při intimní masáži, kterou na mně zkoušela tehdejší partnerka. Bylo to super! Zažil jsem něco nového a velmi zajímavého.

Později jsem rozvinul své zkušenosti na výcviku sexological bodywork, kde byla jedna úloha zaměřena na mapování citlivosti penisu. Tehdy jsem si uvědomil, že po 2 letech jsem vnímal mnohem více než při první zkušenosti s intimní masáží. U některých masážích se tedy využívá velmi citlivé a jemné zacházení a hmaty. To má za následek "oživování" nervových zakončení na jemnější vjemy.

Například v pubertě muže snadno vzruší otření se o trenky, později už jen přímá stimulace. Příklad: kovář časem získá obrovskou sílu do ruky, ale zároveň ztrácí citlivost. Na druhou stranu, já jako masér se s každou masáží zlepšuji ve vnímání jemných změn, které cítím v těle.

Takže vám doporučuji: pokud nemáte podobné zkušenosti, naučte se s partnerkou intimní masáž a navzájem si ji vyměňte. Případně navštivte vhodný výukový kurz nebo si zajděte na kvalitní tantrickou masáž.