Zerex Magazín

Poctivě připravované články o tom nejdůležitějším, co potřebuje každý vědět o svém zdraví.

Vyberte si z menu téma, které Vás právě teď nejvíce zajímá.

Podpora erekce

Potřebuje skutečně vaše erekce podpořit? Možná máte chuti až příliš.

16.08.2016 erekce
Ne každý muž potřebuje neustálou podporu svojí erekce. Možná právě vy máte sexuální energie až příliš mnoho. Potom krátký sex, předčasná ejakulace a konec erekce nemusí být vždy zapřičiněné jen problémy s erekcí, potencí a nebo slabou sexuální výdrží. Právě naopak. Přinášíme tipy, co byste měli dělat, pokud i vy máte mnoho energie v posteli...

Častější a pravidelný sex

Pokud máte hodně sexuální energie, nejlepší bude ji využít právě v posteli – častějším a pravidelnějším intimním stykem s parnerkou. Nemluvě o tom, že čím více erotických zážitků reálně prožijete s parnerkou, tím zkušenějšími milenci oba budete. Vy budete spokojenější, spokojenější bude i partnerka, intimní život se zdokonalí a navíc vás jistě potěší výborná nálada a pocit štěstí. V neposlední řadě si takto, ač nevědomky, ale účinně podpoříte svou erekci. Vždy je lepší když nemusíte. Pokud nemusíte, ale chcete, půjde to snáz.

Znecitlivující gely

Pokud více sexu a pravidelné praktikování nepomohlo, máte možnost využít takzvané znecitlivující gely na mužské přirození. Mnoho mužů si pochvaluje tuto účinnou metodu a řadí ji mezi oblíbené i na oddálení rychle se blížící ejakulace respektivě na podporu své erekce.

Tablety na uklidnění nervové soustavy

Nakonec je dobré uklidnit své nervy tablekami na uklidnění nervové soustavy. Hyperaktivita, mnoho stresu a napětí, to nemusí být dobré ani pro váš intimní život. Proto to zkuste změnit práve zmíněnými tabletami. Tento článek dokazuje, že ne vždy, pokud máte krátký sex, příliš rychle ejakulujete a erekci už nemáte, je potřeba hledat příčiny v problémech s erekcí, potencí nebo slabé sexualní výdrži. Příčinou může být i příliš mnoho energie, kterou potlačíte možná i našimi dnešními tipy na vyřešení tohoto problému. Pokud i vy máte svoje vlastní osvědčené postupy, jak tento problém řešit, podělte se s námi o ně v našem mužském magazíně.  


podpora erekce
Zerex Magazín arrow
Zerex Magazín arrow