Jak se líbat – první polibek

26.09.2017

Pokud se ti už někdy stala taková nepříjemná věc, že jsi nedokázal odhadnout ten správný moment kdy políbit ženu, nejsi jediný. Jaké jsi měl přitom pocity?

Bál jsi se, že by tě ta žena mohla odmítnout, couvnout nebo na tebe nechápavě zírat, o co se to snažíš?

Tak toto je velmi nepříjemná situace. Mohla by ti nastavit tváře nebo dokonce uhnout a toho bys asi nechtěl docílit. Pojďme se proto společně podívat už na devátý krok na cestě k sexu, kterým je líbání a jmenovitě váš první polibek.

V dnešním videu ti povím jak ji políbit bez obav, že by tě mohla odmítnout.

Velmi dobře víme, že první polibek je velmi důležitý, protože je klíčem ke vztahu a k sexu. Je neklamným znakem toho, že si správně zvládnul 8 předešlých kroků a je mezi vámi vybudovaná silná přitažlivost. Nemusíš s ním zbytečně dlouho čekat, klidně se odvaž už na vašem prvním setkání.

Velkou chybou, kterou muži často opakují je, že se ženy ptají jestli ji smí políbit, jestli by jí to nevadilo. Jsou to zbytečné otázky, které tě nikam neposunou a nijak neulehčí situaci.

Už před vaším prvním polibkem žena podvědomě zkontroluje situaci, tedy jestli jste už navázali potřebné spojení, jestli se s vámi cítí příjemně, jestli ti důvěřuje, jestli ses jí dotýkal a tedy jestli jsi zúročil všech 8 předešlých kroků.

Také nečekej, že ti žena sama řekne, že už je ten čas kdy by si ji mohl políbit. Ona tyto signály vysílá úplně nepřímo.

Uvedu příklad. Pokud se ženy dotýkáš a pokud je jí to příjemné, doteky ti bude opětovat. V tom případě máš zelenou a pusť se směle do líbání.

Samozřejmě i já patřím mezi muže, kteří se báli odmítnutí. A právě proto jsem si vždy musel být jistý předtím, než jsem ženu políbil.

Řiď se tím i ty, je to jednoduché. Sleduj signály, které vysílá žena a díky kterým ji budeš moct políbit a díky kterým budeš mít 100% úspěšnost v líbání bez jejího odmítnutí.

Signálů, které žena vysílá je mnoho. Stačí pozorně sledovat. Jasným signálem z její strany jsou rty. Pokud se na tvoje rty pravidelně dívá, je to dobré znamení. Dalším znamením je, že si zkousne svoje rty a nebo si prstem namotává vlasy.

Jinou cestou k polibku, kterou můžeš využít je když ji políbíš někam jinam. Vyber si místo jako jsou uši, ruce, tváře a sleduj její reakci.

Před samotným líbaním nezapomeň na ústní hygienu. Bez svěžího dechu to raději ani nezkoušej.

Vzít si s sebou žvýkačky, mentolové bonbóny nebo osvěžující ústní sprej bude velmi dobrý nápad. Svoje rty si před polibkem nezapomeň navlhčit a prokrvit, například si je olízni a jemně zkousni.

Pokud jsi to zvládnul, podívejme se na konkrétní kroky vedoucí k polibku. V první řadě zpomal svoje pohyby, rozhazovat rukama není příliš vhodné. Sniž svůj tón hlasu, mluv pomalu a snaž se aby tvůj hlas vnímala jako jemný a příjemný. Tímto dosáhneš intimnějšího momentu.

Dívej se jí přímo do očí, neuhýbej pohledem, v rozhovoru používej více pauz. Zamysli se nad tím o čem se bavíte.

Začni používat ruce. Doteky jsou tou správnou volbou. Pohlaď jí šíji, vlasy, koleno nebo stehno. Přitom jak jí do ucha pošeptáš něco pěkného, polib jí na místečko za uchem. Využívej tyto sexuální doteky a přitom se jí dívej do očí.

Všímej si jestli se na tebe dívá trojúhelníkovým pohledem, který vede od jednoho oka k druhému a následně ke rtům. Také i ty zaveď tento pohled do vaší komunikace.

Pokud se k ní přiblížíš, může polibek sama dokončit.

Zlatá rada na závěr zní: užívej si to. Něžně se s ní líbej a ukonči tento polibek jako první. Právě to ti zaručí, že se s tebou bude chtít líbat víc a víc.

Polibek si užívej jako odměnu, která nastává jako vyvrcholení předchozích 8 kroků, které jsi zvládnul správně a dokázal jsi mezi vámi vybudovat silnou přitažlivost.

V následujícím videu ti vysvětlím, jak si po líbání užiješ i sex, případně jak se zachovat pokud ti ho na poslední chvíli odmítá.

Mělo pro tebe toto video smysl? Pomohlo ti v něčem? Máš vlastní nápady nebo triky při líbání? Napiš je do komentářů pod videem a také budu velmi rád pokud budeš toto video sdílet na Facebook mezi své přítele.

Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.