Jak ji získat – sexuální obrazy

26.09.2017

Líbí se ti představa, že tě má žena plnou hlavu? Chtěl bys aby na tebe neustále myslela a to nejen nevinně, ale i v pikantních představách?

Kdyby si představovala líbání s tebou dříve než by k tomu došlo, líbilo by se ti to?

Aby sis zaručil, že dojde k samotnému polibku a sexu, můžeš to do konverzace velmi nenápadně zakomponovat. Jak?

Pokud se to chceš dozvědět, podívej se na toto video, ve kterém ti ukážu osmý krok na cestě k sexu, kterého principem jsou sexuální obrazy. Prozradím ti, jak ženě dostaneš do hlavy obraz, ve kterém uvidí co se s tebou může stát a jediným způsobem jak se toho obrazu zbaví je, že tuto představu s tebou naplní.

Metoda sexuálních obrazů je to co rozlišuje sexuální partnery/kamarády s výhodami/partnery od obyčejných kamarádů/nejlepších přátel a vrb na vyplakání se.

Jedině s touto metodou se dokážeš na cestě k polibku a následně k sexu posunout vpřed. Bez tohoto kroku bude pro ženu velmi zvláštní a těžko pochopitelné, proč se snažíš o něco více, například o polibek, nedejbože když budeš k ní chtít vyjádřit svoje city.

Prozradím ti jedno tajemství, které vyplynulo z mých častých neúspěchů a chyb u žen. Předtím než u vás dvou dojde k polibku, si nejdřív musí žena v hlavě představit, že by k tomu vůbec mohlo dojít.

Lidská mysl a celý náš mozek fungují na principu práce s obrazy. A i tato metoda sexuálních obrazů se skládá z jednotlivých obrazů. Žlutý slon. Co sis jako první představil v hlavě, když jsem vyslovil „žlutý slon“? S největší pravděpodobností jsi myslel na podivného žlutého slona.

Přesně tak funguje náš mozek. Zkusme si to se slovíčkem „polibek“. Co sis ve své mysli představil? Tak a o tom to celé je. Díky daným slovům můžeš do ženské mysli přivést také obrazy, aby si byl jejich součástí.

Pokus se představit si obraz sněhové koule, která se řítí dolů z kopce a nabaluje na sebe nový sníh. Takto bude fungovat i tvoje vsugerování představ ženě. To znamená, že z počátku budeš říkat nenápadně vsuvky (slova, věty) které budeš vsouvat do vaší konverzace.

Postupem času jak se sněhová koule nabaluje, budeš i ty zvyšovat tempo. Můžeš se ženy zeptat na to v čem podle ní vypadá nejvíc sexy a nebo vymyslet jiná slova a věty, kterými dostaneš obrazy do její hlavy. Takto si ona začne představovat více intimnějších a sexuálních zážitků.

Sleduj její reakce a podle toho buď uber nebo pokračuj dále. Pokud by se ti výraz její tváře příliš nelíbil, zřejmě jsi na to šel příliš rychle a nestihl jsi mezi vámi vybudovat silnou přitažlivost, případně se příliš soustředíš na sexuální obrazy a působíš na ženu úchylně.

V případě, že žena reaguje na tvoje sexuální obrazy pozitivně, je to už jen krok ke spuštění jejích různých sexuálních fantazií a naplnění těchto fantazií s tebou.

Metodu sexuálních obrazů můžeš využít i v internetové komunikaci přesně stejným způsobem. Jejich výhodou je, že pokud takto navnadíš ženu, na prvním rande máš zaručený polibek a maximálně na druhém sex. A to především díky sexuálním obrazům.

Pokud si chceš zvýšit šanci na dosažení polibku a sexu dříve než je běžné, neváhej využít tuto metodu. Přirozeným vyvrcholením kroků, kterými jsme zatím společně prošli je právě polibek, o kterém si popovídáme v následujícím videu.

Dozvíš se tipy a triky jak ji políbit bez toho aby tě odmítla.

Máš nějaké zkušenosti se sexuálními obrazy? Věděl jsi vůbec, že taková metoda existuje? Nebo je praktikuješ pravidelně? Neváhej se o to se mnou podělit v komentářích pod videem.

Možná sis právě uvědomil, že právě tato metoda obrazů je chybějícím dílkem ve tvé skládačce, který ti chyběl k tomu aby ses úspěšně propracoval až k polibku a k sexu. Tak jako i tobě pomohlo toto video, může pomoci i tvým kamarádům, proto ho prosím mezi nimi sdílej. Je to to nejměnší co pro mě můžeš udělat.

Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.