Jak se dotýkat ženy

26.09.2017

Je podle tebe dotýkání se žen přirozené nebo to považuješ za úchylné?

Musím ti sdělit, že pokud je ti odporné dotýkat se žen, jsi na kilometry daleko od prvního polibku a natož ještě k sexu. Pokud se žen nezačneš dotýkat, nedostaneš se dál.

Podívejme se na sedmý krok na cestě vedoucí k sexu, prostřednictvím doteků. V tomto videu ti poradím, jak vybuduješ přitažlivost mezi tebou a ženou velmi jednoduše a nenuceně pomocí doteků.

Mnoho mužů si i dnes ještě stále myslí, že od žen si je třeba držet odstup a přitom jsou doteky mezi lidmi přirozenou součástí. Ale když pak nakonec zatoužíš políbit ženu, budeš stát před velikou propastí. Po polibku se na tebe žena podívá a odtáhne se. Nebude chápat proč jsi to udělal. Problém je v tom, že bez předešlých doteků, ženu ani nenapadne, že by mohlo k něčemu takovému dojít. Pro ní je konverzace bez doteků, tvého suchého blábolení a následujícího nečekaného polibku důvodem k odmítnutí.

Je úplně přirozené, že dva sbližující se lidé mají mezi sebou vybudované spojení, přitažlivost a důvěru a díky tomu budují svůj vztah. Žena a muž se dotýkají čím dál více a doteky přímo vyhledávají.

Když jsem poznal ženu, zvyknul jsem si používat u žen jen nenápadné doteky. Dnes, v době kdy se už známe několik roků, se od sebe nedokážeme odtrhnout. Za den se dotkneme i 15krát, jinak bychom měli pocit, že se nemáme tak rádi.

Dotek je jedinečná příležitost jak mezi vámi vybudovat sexuální přitažlivost, která přímo směřuje k polibku. Doteky jsou proto už od prvního setkání velmi důležitou součástí vašeho budoucího vztahu. Nečekej zbytečně dlouho a začni se ženy letmo dotýkat.

Aby sis dokázal představit jak takové doteky praktikovat, postupně ti je podrobně vysvětlím.

Doteky používej hned od začátku vašeho seznámení, tedy od prvního setkání.

Právě v momentu seznamování se, nezapomeň na doteky jako je chycení a políbení ruky nebo při podávání ruky ji druhou rukou uchop rameno/předloktí. Můžeš ji chytit kolem pasu nebo ji políbit na líce. To všechno patří mezi první doteky.

Později, v rámci běžné konverzace, pokračuj s jednoduchými letmými doteky. Využij míst jako je rameno, kříž nebo ruce. Toto jsou místa, kde se to ženě bude líbit a nebude mít pocit, že jsi neohrabaný úchylák.

Při romantické procházce ji nezapomeň obejmout kolem zad a při vstupu do podniku/restaurace/obchodu přejdi přes vchod tak, že rukou kolem jejích zad ji budeš vést.

Uvedu ti příklad, kdy můžeš využít jednoduchý dotek. Sedíte v restauraci a po příchodu číšníka se dotkni jejího stehna nebo kolena a řekni ať si objedná, že ty si ještě vybíráš. To je jasný příklad toho, že v jakékoliv situaci se můžeš ženy dotknout. Dotkni se jí i když řekne něco zábavného a společně se tomu zasmějte. Ber doteky jako úplně přirozené, nerozmýšlej se nad nimi, neřeš je. Sám uvidíš jak se ti to časem bude dařit. Neber je však násilně, aby nebyly příliš strojené. Vzhledem k tomu, že se právě díváš na sérii videí směřujících k sexu, podělím se s tebou i o několik pokročilých sexuálních doteků. Tyto doteky jí budou velmi příjemné.

Blíž k tvé vytoužené ženě tě může dostat když jí jemně odhrneš pramen vlasů za ucho, poškrábeš jí zezadu na hlavě a nebo na zádech. Povolené je i hlazení stehna při konverzace.

Pozorně sleduj řeč jejího těla, která ti napoví, jestli se jí tvoje doteky líbí nebo jestli bys měl ubrat.

Pokud zaboduješ, bude vyhledávat tvojí přítomnost a doteky ti opětuje. Existují určité znaky těla, kterými ti napoví, že se cítí příjemně a tvoje doteky chce více a více. Krásný úsměv, pronikavý pohled, nohy a tělo otočené k tobě jsou jasným signálem.

V závěru bych ti rád připomenul, aby ses žen dotýkal tak často jak to jen jde a hlavně pravidelně. Rozhodně to nenech jen na pár dotecích a jak postupovat dále se dozvíš v následujícím videu na téma jak jí získat.

Pokud se ti moje video líbilo a pomohlo ti, sdílej ho se svými přáteli. Nikdy nevíš, možná jim to přijde vhod.

Tak a ty už asi víš co tě čeká a nemine. Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.