Vybudování spojení

26.09.2017

Zažil jsi někdy situaci, když jsi se seznamoval se ženou a po úvodních formulkách jsi nevěděl o čem by sis s ní povídal? O dotyčné jsi nevěděl vůbec nic a proto sis nedokázal představit co by jí mohlo zajímat. Měl jsi pocit, že se s tebou necítí až tak příjemně?

Proto tě zvu podívat se na toto video, abychom společně udělali pátý krok na cestě k sexu, kterého základem bude vybudování spojení. Prozradím ti, jak s tebou bude žena mít příjemný pocit a bude si s tebou chtít povídat i nadále. Zaručuji ti, že tě bude chtít vidět i příště.

Mnoho mužů se zasekne potom, co jim žena odpoví na první zprávu/rozhovor a neví co by měli napsat/říct jako další. Začnou se rozmýšlet nad tím, jakým tématem by měli pokračovat v rozhovoru a přitom jim uniká to co říká žena, neposlouchají ji.

Tímto přístupem docílíte jedině toho, že nastane dlouhé a trapné ticho. A takto si to zřejmě nepředstavujete. Největší problém tkví v tom, že muži se snaží mluvit za každou cenu. Je to ta nehorší taktika pro komunikaci, kterou můžete zvolit.

Co kdyby jsi změnil tuto neúspěšnou taktiku a pro změnu nechal mluvit ženu?

Je to ta nejlepší finta vedoucí k úspěšné konverzaci mezi tebou a tvým vytouženým objektem. Člověk je eogistická bytost, myslí především na sebe. Zkus popřít tuto svojí vlastnost a nech ženy mluvit o sobě. Milují to.

Komunikaci mezi ženou a mužem bychom si mohli představit jako horkou bramboru. Ta pálí v ruce toho kdo jí právě drží. Když má horký brambor žena, je řada na ní. Měla by se snažit mluvit tak, aby tě zaujala a ty jen jednoduše poslouchal co ona říká.

Konverzace mezi tebou a jí by měla být v poměru 1:2. To znamená, že žena mluví ve většíně a ty nemusíš hluboce přemýšlet nad tím jaké další téma vytáhneš.

Jak toho docílit? Odpověď je velmi jednoduchá – ptaním se. Pokus se ženu aktivně posouchat a zajímej se o to co říká. Jak se jí budeš ptát, dozvíš se mnoho informací, které by ses jinak nedozvěděl, protože jsi držel horký brambor a mluvil jsi o sobě.

Zajímej se o to co říká a snaž se o ní dozvědět co nejvíce. Neunáhli se však v otázkách na sexuální partnery a podobná intimní témata. Otázkami se o ní dozvíš mnoho a možná ti prozradí i věci, které budeš moci využít v budoucích konverzacích.

Tak si to shrňme. Úspěch v konverzaci ženy a muže spočívá v tom, aby si mluvení ve větší míře přenechal jí. Úpřímný zájem o to co říká a ptaní se, tě povedou k úspěšnému cíli.

Pokud máš chuť a chceš se dozvědět víc, neváhej a podívej se na moje následující video, ve kterém se s tebou podělím o to, jak při rozhovoru pohotově reagovat a nezasekávat se při něm.

Udělej pro mě malou laskavost a sdílej toto video se svými přáteli. Nic tě to nebude stát a mě to velmi potěší.

Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.