Jak se seznámit se ženou

26.09.2017

Jak se cítíš když uvidíš nádhernou ženu, krásně nalíčenou a učesanou, v krátkých šatech, s hlubokým výstřihem? Cítíš příval energie a sebevědomí nebo přesně naopak? Pocení rukou, svírání hrdla, roztřesený hlas, stres, panika, je to to co cítíš? Máš obavy z odmítnutí nebo se bojíš, že se ti vysměje? V tom případě je nejvyšší čas podívat se na toto video o seznamování se se ženou. Aby jsi neměl strach z odmítnutí, ukážu ti v dnešním videu jak se seznamovat efektivně a jednoduše.

Z předešlého videa jsi se dozvěděl, že ženy není třeba přeceňovat a ke každé bychom se měli chovat stejně.

Během střední a vysoké školy jsem získal nějaké zkušenosti. Ze začátku jsem nevěděl jak s krásnou dívkou začít konverzaci, potily se mi dlaně a třásl se mi hlas. A tak jsem si vyhledal nějaké fráze, které jsem se naučil nazpaměť a doufal jsem, že když je mému objektu předvedu, padne mi k nohám. Upřímně řečeno, většina z nich nijak nefungovala a pokud ano, nevěděl jsem jak pokračovat dále. To je největší chyba které se dopouštíme při seznamování se se ženou. Je to velmi strojené a nepřirozené.

Pokud si i nacvičíš to nejúžasnější oslovení pro ženu, neodvážíš se jí to říct, jelikož máš hlavu plnou předsudků a zbytečných myšlenek okolo. Moje vlastní praxe ti může být vodítkem k tomu jak překonat strach z odmítnutí a jednoduše začít komunikovat se ženou.

Jaké pocity v tobě vyvolává slovíčko oslovení?

V tomto momentě zapomeň na toto slovo a přestaň ho používat. Zkusme toto slovo zaměnit například za seznámení se. Tak tedy začni konverzaci se ženou a seznam se. I taková malá slovní hříčka ti dodá více odvahy.

Když se už chystáš seznámit se ženou, neměj žádné očekávání. Nemusíš si hned říct o telefonní číslo ani ji rovnou pozvat na rande. Snaž se o co nejpřirozenější, uvolněnou konverzaci, která se hodí v dané situaci. Toto nazývám skutečným seznamováním. Zapomeň na všechny vymyšlené věty a fráze, které i tak nikdy nefungují.

Uveďme si příklad. Pokud jsi v kavárně, odhodlej se začít konverzaci na téma něčeho v kavárně. V případě, že potkáš atraktivní ženu v knihkupectví, neváhej se zeptat na knihu, kterou právě drží v rukou.

Nedoporučuji ti se seznamovat jenom na místech jako jsou diskotékové kluby, ulice a nebo bary. V takovýchto podnicích jsem se já seznámil asi jen s 1% žen. Ženy se náchází kdekoliv kolem tebe. Seznamuj se s nimi v průběhu běžného dne. Může to být v nákupním centru, fronta u pokladny, na koupališti, v kavárně, na koncertě, v knihovně prostě kdekoliv.

Mojí další radou je, nesnaž se na začátku seznamování vést zdlouhavou debatu. Nazývám to zahřívačka. Se ženami začni radši krátké konverzace, asi tak 2 až 3 věty. Můžeš se jich zeptat na čas nebo na jejich oblíbenou restauraci v okolí kde by si se mohl naobědvat. V bance popřej pracovnici příjemný den. Pochval čišnici nehty. To je všechno, co potřebuješ na začátek.

Začni konverzaci se ženou kdekoliv a kdykoliv a ber to jako trénink. Já jsem oslovil jednu v knihkupectví v oddělení s motivační literaturou. Zeptal jsem se jí jakou drží v ruce knihu a jestli by mi ji doporučila. Bylo to velmi jednoduché a bez zbytečného rozmýšlení a frází. Všechny moje rady můžeš uplatnit i v internetové konverzaci. Má to svoje výhody, hlavně pokud máš velký strach seznamovat se osobně nebo nemáš dost času. Neváhej využít seznamky a sociální sítě.

Na závěr bych to rád shrnul tak, že to seznamování nenazývej oslovení a od seznámení nic nečekej. Neměj žádný cíl a nebo záměr se ženou. Jednoduše zační konverzovat a takto si to natrénuj.

O krok dále se posuneme v následujícím videu, které jsem nazval „Jak docílit aby se s tebou chtěla bavit i dále“. Dozvíš se jak vybudovat spojení mezi tebou a ženou a jak pokračovat po úvodních větách.

Určitě už máš nějaké zkušenosti se seznamováním se se ženami. Neváhej a poďel se o ně se mnou v komentářích pod videem. Seznamuješ se raději osobně nebo prostřednictvím internetu? Pokud pro tebe bylo moje video poučné a hodnotné, pokud ti v něčem pomohlo, budu rád pokud ho budeš sdílet s svými přáteli.

Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.