Taktika nezájmu

10.06.2020

Máš zkušenosti se ženami, které se ti líbily, měl jsi o ně zájem, volal a nebo psal jsi jim, ale oni o tebe neprojevily žádný zájem?

Stalo se ti, že ženy které nebyly pro tebe ničím zajímavé, o které by jsi ani nezakopnul, natož s nimi ještě něco řešil, o tebe projevily zájem a chtěly se s tebou sblížit?

Vydejme se společně k třetímu bodu naší cesty k sexu, který bychom mohli nazvat i Taktika nezájmu.

Rád ti v tomto videu prozradím, jak se u žen, které se zdají jiné než ostatní a velmi po nich toužíš, jednou a provždy zbavit strachu. Na začátek si zkus představit ženu, kterou by jsi chtěl získat. Zeptal jsi se sám sebe na otázky jako například: „co bych jí řekl?“, „co jí mám napsat, abych jí nenudil?“, „o čem se s ní mám bavit, abych jí zaujal?“.

Pokládáš si takové otázky i u žen o které nemáš zájem, jako jsou tvoje spolužačky, kolegyně, kamarádky? Samozřejmě, že ne. Je to hlavně proto, že ti záleží na výsledku, máš nějaké očekávání a nechceš něco pokazit.

A právě to tě vždy dostane do stejné situace. Jsi příliš strojený, nejsi sám sebou, nad vším příliš přemýšlíš, protože nechceš něco pokazit. Toutu cestou se dostaneš jedině k neúspěchu.

Radím ti proto, pokud narazíš na ženu, podle tvého názoru ideální a nebudeš to chtít pokazit hned na začátku, protože bude tvojí vysněnou sexuální partnerkou, případně i matkou tvých dětí, nedělej to tak jako doteď. Změň to.

Když poznáš novou ženu absolutně nic od ní neočekávej. Vůbec se nestarej o to, jestli ti dá svoje telefonní číslo, jestli by se s tebou chtěla vyspat a nebo jestli by chtěla být tvojí partnerkou. Zapomeň na to. Neklaď si žádné cíle, kterých by si s ní chtěl dosáhnout, protože tak si jenom znovu v hlavě vytvoříš blok. Nesmím to pokazit, nesmím to pokazit...a co se stane? Pokazíš to.

K ženám přistupuj velmi opatrně, s prvotním nezájmem, neměj žádná očekávání. Jednoduše to nechej přirozeně plynout a časem uvidíš, jak se to vyvine. Dávám ti jednoduchou a efektivní radu, jak změnit myšlení a postoj, které tě dovedou k úspěchu, protože pokud nebudeš mít očekávání, nebudeš mít ani co ztratit. Nezamýšlej se proto nad tím jak jí mermomocí získat. V konečném důsledku tě to naučí cítit se příjemně a sebevědomě i kolem těch nejatraktivnějších žen.

Přistupuj k ženám s myšlenkou, že žádná žena není o nic lepší než jiná.

Mohl bych to shrnout tak, že neměj zbytečně přehnaná očekávání, neber ženy jako že jsou něco víc a ke každé měj z počátku jakoby nezájem.

V mém dalším videu ti představím, jak udělat první krok a seznámit se se ženou aniž bys měl trému.

Pokud máš zkušenosti se ženami, které tě chtěly a ty je ne a nebo naopak, tak neváhej a napiš mi komentář, případně pokud se ti video líbilo, sdílej ho a ukaž i svým známým. Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.