Tvoje hodnota

10.06.2020

Mám pro tebe výbornou zprávu. Být pohádkově bohatý, mít perfektní postavu a vypadat jako model z obálký prestižního časopisu, není to co musiš mít aby jsi přitahoval ženy.

Zní to šíleně, ale z vlastní zkušenosti vím, že ani o jednu z vyjmenovaných věcí se ve skutečnosti ženy nezajímají. Dobří muži dokáží přitahovat ženy úplně jinak. Jak?

V dnešním videu se spolu podíváme na to, jak muži můžou dokázat přitáhnout správně ženy a následně si je dlouhodobě udržet.

U doopravdy krásných žen, se mužům honí hlavou jak je k sobě přitáhnout. Myslí si, že se jim to podaří jenom pokud budou mít tučné bankovní konto, nadupané auto nebo postavu sportovce a tak to vzdají hned na začátku.

Souhlasím, že tyto věci můžou být výhodou, ale pravdou je, že většíně žen záleží na něčem úplně jiném.

Sám pro vás můžu být dokonalým příkladem. V době kdy jsem se potkával s nádhernými ženami mi na účtě svítila nula, byl jsem průměrně vypadající muž, neměl jsem ani dokonalé auto ani vilu, začínal jsem podnikat. Když se to podařilo mně, určitě to dokážeš i ty sám.

Prozradím ti, že ženy primárně nepřitahuje tvoje auto nebo výplatní páska. Je to psychologický jev, který v ženě vyvolává pocit jistoty, že se o ní dokážeš postarat.

Principem sbalení žen je tvoje hodnota, na kterou ona podvědomě reaguje. Tedy přitažlivost je také hodnota.

Mohli bychom říct, že hodnota je naše celkové skóre. Kromě zmíněných věcí jako je auto, bankovní konto a tvůj vzhled, patří do tvého skóre i smysl pro humor, sebevědomí, prezentace, charisma, tvoje hobby atd...Je toho neskutečně mnoho, co ženy upoutá.

Konec konců je to celé o tom jaká jsi osobnost, ale i o tom jak se prezentuješ. Proto je pro tebe dobrou zprávou, že hodnota se dá vybudovat. Není to vlastnost, se kterou bychom se narodili.

Hodnota, kterou získáš, je kombinace mnoha faktorů. Pokud se stane, že chceš ženu více než ona tebe, budeš pro ni mít bohužel nízkou hodnotu. A pokud získáš vyšší hodnotu, budeš pro ni žádanější.

Takže pokud je tvoje hodnota vyšší, než její celková hodnota, přitažlivost mezi vámi je zaručená. Pokud je tvoje hodnota nižší, než její hodnota, vyjde z toho jedině kamarádství.

V principu můžeš zvýšit svojí hodnotu dvěma způsoby. Buď budeš pracovat na své osobnosti, životě, hobby, kariéře, vzdělání (na tom které bude zvyšovat tvojí hodnotu) a nebo můžeš zvýšit svojí hodnotu tím, že snížíš tu její. To však určitě nedoporučuji. Protože jako správný muž neshodíš ženu jen aby jsi zvýšil svojí hodnotu.

Já sám jsem zastáncem toho, aby jsi postupně ale dlouhodobě pracoval na sobě a vybudoval si svojí hodnotu, na základě které pak získáš stále lepší a lepší ženy.

Vyzývám tě, vyjádři svůj názor na hodnotu, jaký máš na to pohled? Máš s tím nějaké zkušenosti?

Pokud se ti video líbilo, nezapomeň ho sdílet, aby se dostalo i mezi tvé přátele.

V následujícím videu ti pomůžu zbavit se strachu z žen.

Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.