Jak dostat ženu do postele

26.09.2017

Chtěl bys vědět co udělat, aby si po úspěšném zvládnutí líbání dostal ženu do postele?

Jak postupovat, aby nezjistila, že ti jde jenom o sex?

Jak se chovat, když chce žena těsně před sexem couvnout aby sis nemyslel, že je lehce dostupná? Zajímá tě, jak se zbavit napětí před samotným stykem a prolomit tak vaše bariéry?

Pojďme se spolu podívat na poslední krok na cestě k sexu, který bude tvým velkým finále.

V dnešním videu ti odhalím několik tipů, jak můžeš dostat ženu do postele, aby se jí tam líbilo a vrátila se tam i příště.

Toto téma, jehož základem je sex, je velmi obsáhlé a nedokážu ho pokrýt v několikaminutovém videu. Proto ti doporučím navštívit můj blog akozbalit.sk a magazín zerex.sk, kde najdeš mnoho dalších informací, které ti zaručeně pomůžou.

Jak jste už mohli slyšet v předešlých videích, mnoho mužů má těžkosti jak se k samotnému sexu dopracují a ne ještě uvažovat nad tím, jakou předehru by mohli zvolit nebo jakou polohou by nejlépe uspokojili ženu.

Víme, že není žádný problém si za sex zaplatit, ale v tomto videu si raději vybereme jinou cestu.

Tak jako všichni i já jsem vždy chtěl sex. Možná tě překvapí, že jsem ho poprvé zažil až ve 22 letech. Stalo se to proto, že jsem sex vnímal jako něco mystického. Myslel jsem si, že je to tabu a neudělal jsem ty správné kroky, které by mě dovedly až před samotný styk.

O těchto krocích k sexu jsi se mohl dozvědět v předcházejících videích. Pokud je zapracuješ do svého života, bude pro tebe jednoduchým a přirozeným vyvrcholením snahy právě sex.

A i po prvním sexu, existuje několik nástrah na které bych tě rád upozornil.

První věc kterou musíš chápat je, že tak jak my milujeme sex, ženy ho milují úplně stejně. Najdou se i takové, které ho mají rády ještě více. Naneštěstí ještě i v dnešní době stále odsuzujeme ženy, které by rády projevily svojí náklonost k sexu, protože by byly naší společností považované za „lehké“.

Pochopme, že sex je přirozenou součástí našeho bytí a netabuizujme toto téma.

Pokud ohledně sexu nebudeš v pohodě a budeš si dělat starosti, jak se asi s tebou bude cítit žena?

Mám pro tebe cennou radu, která zní, nedělej kolem sexu starosti s tím, že budeš zbytečně vymýšlet, kecat, namísto toho aby si konal. Zjednodušeně řečeno, zajímej se o ženu, vybuduj mezi vámi sexuální spojení a důvěru, buď pro ní přitažlivý a nezapomeň na doteky a polibky.

Vezmi to do svých rukou a konej. Neměj však očekávání, že když se s tebou líbala, musí se s tebou i vyspat. Nemysli si, že když se s tebou vyspala jednou, stane se to i příště nebo že už po prvním sexu tvoříte pár a jste ve vztahu.

Neměj absolutně žádná očekávání, ušetří ti to následné zklamání.

Vyplývá z toho to, že na sebe nemáš mít přílišné nároky. Není nikde napsané, že jí to musíš udělat jazykem nebo že musí dosáhnout několika orgasmů za sebou. Pokud sis to myslel, pravděpodobně se ti to dostalo do podvědomí z porna, kde vidíš něco, co v realitě vůbec neplatí.

Pokud nemáš dlouhou výdrž, předčasně ejakuluješ, tak se jednoduše udělej a pokračuj dále.

Prvořadé je uspokojení ženy, pokud se to bude líbit jí, dosáhneš toho, že i ona se bude snažit udělat dobře tobě a uspokojit tě.

Mnohokrát se stane, že žena před stykem couvne, protože začne příliš přemýšlet nad tím, jestli se neunáhlila, jestli je to doopravdy správné rozhodnutí. Je to její přirozený obranný mechanizmus.

Pokud se to stane, neunáhli se a v klidu se vrať k tomu co jste dělali předtím. Nenech se tím rozhodit. Příčinou může být i to, že žena chce bý dobývána a nechce se jí odevzdat se ti jen tak lehce.

Existuje mnoho druhů sexu, od pomalého a něžného až k rychlému a drsnému. Jinak by ani pornoprůmysl nebyl tím největším průmyslem na světě.

Pokud ti můžu doporučit, věnuj se hlavně předehře, líbání a dráždění, až se pomalou cestičkou dostanete až k sexu. Nezapomeň v ní vzbudit touhu, zájem a vzrušení.

Mnozí muži mívají problémy s předčasnou ejakulací. Není to nic neobvyklého. Doporučuji ti sáhnout po tabletkách Zerex, které s tebou udělají zázraky. Od ostatních produktů se odlišuje hlavně tím, že skutečně pomáhá. Nemáš co ztratit a věř mi, výsledkem budeš překvapený.

Dovol mi říct pár slov na závěr.

Sex jako takový je vrcholem touhy ženy a muže. Nedělej z něho zbytečnou vědu. Užívej si ho, ale nezapomeň, že v první řadě máš uspokojit partnerku a snažit se aby se cítila dobře.

Platí pravidlo, že když se bude dobře cítit ona, budeš se dobře cítit i ty.

Stane se, že ti to nemusí vyjít na první ani na druhý pokus. Nevzdávej to a jak se říká – trénink dělá mistra. Trénuj, zdokonaluj se a úspěch tě nemine.

Udělej mi prosím laskavost. Pokud se ti toto video líbilo, bylo pro tebe poučné, možná tě to pobavilo, neváhej ho sdílet se svými přáteli na facebooku, protože i jim může být nápomocné.

A jak už bývá zvykem na závěr. Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.