Princip přitažlivosti

10.06.2020

10 video lekcí jak být mužem po kterém ženy touží

Ve spolupráci s odborníkem na vztahy Michalem Kopeckým jsme připravili sérii lekcí, které vám pomůžou stát se chlapem po kterém ženy touží. Pokud máte problém navázat vztah se ženou, garantujeme, že Zerex poradna s 10 video lekcemi vám pomůže.

Princip přitažlivosti

Patříš mezi muže, které ženy obchází? Mají tě rády jen jako kamaráda nebo ti říkají, že jsi pro ně jako bratr? Nedokážou si s tebou představit nic víc, jen vyplakat se ti na rameni jako vrbě? Chtěl by si být pro ně přitažlivý?

Ženy touží po milém, charismatickém a pozorném muži a v zápětí se chovají úplně opačně a stráví noc s totálním hlupákem.

Vydejme se společně, na cestu vedoucí k sexu, jejímž základem bude vybudování přitažlivosti.

V této sekci článků a videí ti rádi prozradíme moje tajemství, které ti pomůže sbalit ženy. Zjistíš jak se můžeš stát mužem, kterého ženy milují a rády s ním skončí v posteli, kde si to budou patřičně užívat. Zároveň se dozvíš magickou, univerzální formulku, po které ti budou ženy ležet u nohou.

Jaké byly moje začátky?

Kdysi mě ženy vnímaly jako dobrého přítele na rozhovor, s kterým si bohužel nedokázali představit sex nebo vztah. Odůvodňovali to různými výmluvami, jako například, že jsem pro ně příliš dobrý, nechtějí pokazit náš pěkný kamarádský vztah, případně že momentálně nikoho nehledají a je jim dobře o samotě. Paradoxně při první příležitosti sáhli po muži, kterého bychom správným mužem nemohli nazvat.

Nakonec jsem pochopil, že ženy toužící po milém inteligentním a pozorném chlapovi, ideálně na dlouhodobý vztah, upřednostňují na sex u mužů jiné vlastnosti.

Mnoho mužů opakuje na začátku dvoření stejné chyby. Uvedu vám pár z nich, které zaručeně vedou k pěknému přátelství, ale ne do vztahu. Muži ze začátku ženy příliš rozmazlují, zvou je na obědy a večeře, rozváží je autem, kupují jim dárečky a květiny a také příliš brzy projevují svoje city k nim.

Postupem času jsem si začal všímat s jakými muži se scházeli a spali s nimi. Pochopil jsem, že tito chlapi mají odlišné vlastnosti než jakými jsem ze začátku disponoval já. Byli vášniví, dominantní, nedostupní, zaneprázdnění muži, u kterých měly ženy pocit jistoty.

Uvědomil jsem si, že musím zkusit změnit svůj přístup k ženám, protože ideální pro ně, je kombinace nejen hodného, ale i zlého muže.

Základem úspěchu je ukázat ženám nejdříve ty vaše vlastnosti, které je nejvíce přitahují. Kvůli nim budou ochotné zajít s vámi na rande a až později jim ukážete vlastnosti hodného muže, aby jsme si je udrželi a vytvořili tak dlouhodobý vztah.

Není to o tom, že bych vám radil být někým kým nejste. Ženy přece nemají rády arogantní nafoukance.

Snažím se vám ukázat, že každý z nás má vlastnosti jako sebevědomí a nedostupnost v sobě, jenom je neukazujeme ve správný čas a ve správném poměru.

Jak vzbudit sexuální přitažlivost u žen se budeme snažit odhalit v celé sérii těchto videí a článků. Na začátek se nauč ukazovat ženám ty vlastnosti, po kterých budou toužit po setkávání s tebou a dobré vlastnosti jako galantnost, důvěru a dobrotu si nech na později.

V následujícím videu s názvem 10 kroků k sexu si povíme o tom, jak k sobě přitáhnout správně ženy a jak si je udržet.

Pokud jsi byl s mým videem spokojený a líbilo se ti, byl bych rád kdyby jsi mi zanechal komentář, případně se podělil o své zkušenosti jak přitahuješ ženy, jaké vlastnosti jim ukazuješ a jaký máš u nich úspěch. Nikdy nevíš jestli právě tohle video nezmění život některému z tvých přátel, sdílej proto toto video s nimi. Nezapomeň, že za ženami se není třeba honit. Stačí pokud se je naučíš přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.