Ultragold + Prostanax

120 + 60 kapslí
| RECENZE

Ultragold + Prostanax

120 + 60 kapslí

Kvalitní intimní život v každém věku. Optimální hladina mužského pohlavního hormonu. Podporuje libido a chuť na sex. Normalizování funkce prostaty. Optimální fungování močové soustavy.

Skladem 1-5 ks 2 199,00 Kč 1 849,00 Kč s DPH

Způsoby a odhadované termíny dodání
Česká pošta - doručení na adresu můžete mít zítra
Česká pošta - Balíkovna můžete mít zítra
Kurýr PPL můžete mít zítra
Zásilkovna můžete mít zítra
Packeta home - kurír na adresu můžete mít zítra
- 1Ks +

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

kvalitní intimní život v každém věku

icon

optimální hladina mužského pohlavního hormonu

icon

podporuje libido a chuť na sex

icon

normalizování funkce prostaty

icon

optimální fungování močové soustavy

Zerex Prostanax - péče o prostatu

Přírodní složky Saw palmetto (serenoa plaziva), kopřiva dvoudomá a zinek poskytují účinnou péči o zdraví prostaty a močového ústrojí. Podporují zachování reprodukční schopnosti a libida. Pozitivně ovlivňují mužskou hormonální rovnováhu a přírodní cestou předcházejí zánětům prostaty nebo močových cest. Kromě blahodárných účinků na prostatu, přispívají ke snížení hormonálních vlivů na vypadávání vlasů.

Více času s blízkými, méně na záchodě, díky zdravé prostatě

Nenechte se vyrušovat při příjemných činnostech. Dopřejte sobě a svým blízkým více společně stráveného času. Podpořte kvalitní spánek bez častého nočního probouzení kvůli nutkání dojít si na toaletu. Prostanax se postará, aby vaše mužnost pouze vzkvétala a myšlenky na prostatu nebránily vychutnat si intimní chvíle se svou polovičkou. Navrátí zdravé sebevědomí vitálního muže a optimální kondici bez ohledu na skutečný věk. A jako bonus, síla přírodních složek zajistí, aby vám vypadávání vlasů nepřerostlo přes hlavu. S Prostanaxem bude život krásnější a věk zůstane pouze číslo, které nikdo nespočítá. Jaké bylinky na prostatu najdete v Prostanaxu?

 • Saw palmetto (serenoa plaziva) příznivě působí na správnou funkci prostaty, močového ústrojí, pro zachování reprodukční schopnosti a současně podporuje růst vlasů. Pozitivně ovlivňuje mužské pohlavní hormony a přispívá k prevenci zánětů prostaty.
 • Kopřiva dvoudomá působí protizánětlivě a pozitivně ovlivňuje vylučovací funkci ledvin i funkci močového ústrojí. Extrakt z kořene má močopudný a dezinfekční účinek na močové cesty, díky čemuž bývá součástí urologických čajů.
 • Zinek je důležitý minerál pro udržení prostaty ve správné kondici. Napomáhá při blokování mužského pohlavního hormonu na jeho aktivní formu, což má vliv na zpomalení růstu buněk prostaty. Doporučená dávka zinku je 10 mg denně.

Zdraví prostaty ve velké míře ovlivňuje také sexuální život. Urologické potíže způsobené zvětšenou prostatou mohou souviset s erektilní dysfunkcí a zhoršenou potencí u mužů s přibývajícím věkem. Správná péče o prostatu přispívá ke spokojenému intimnímu životu ve dvou, ale i zdravé reprodukční schopnosti. Pojistěte si šťastný a plodný život, přípravek Prostanax je sázka na jistotu.

Přírodní přípravek na prostatu Zerex Prostanax

Vysoce koncentrované přírodní složení výživového doplňku Prostanax pozitivně působí na:

 • Funkci prostaty a močového traktu - Saw palmetto pomáhá ke zmírnění příznaků spojených s benigní hyperplazií prostaty (BPH) - onemocněním, které způsobuje zvětšení prostaty a vede ke snížení průtoku moči. Studie prokázaly, že zlepšuje průtok moči a eliminuje časté noční močení. Zároveň blokováním DHT hormonu přispívá k optimální funkci prostaty a předchází jejímu růstu. Bylinky na močové cesty (serenoa plaziva, kopřiva dvoudomá), díky protizánětlivým a močopudným vlastnostem, redukují riziko vzniku zánětů a pročišťují močové ústrojí.
 • Potenci - zinek a serenoa plazivá jsou složky nápomocné pro udržení ideální hormonální rovnováhy, zároveň také i tvorby testosteronu, který ve velké míře ovlivňuje potenci a plodnost muže.
 • Libido - Saw palmetto přispívá k regulaci hladiny testosteronu, která ovlivňuje mnohé aspekty zdraví, včetně stavby těla, úrovně sexuálního apetitu, funkce mozku nebo nálady.
 • Vypadávání vlasů - serenoa plazivá je nápomocná při blokování aktivity enzymu, který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron (DHT), hormon zodpovědný za vypadávání vlasů. Podle studií také pozitivně působí na růst a hustotu vlasů.

Zerex Ultragold - udržení sexuální kondice a vitality

Přípravek Zerex Ultragold je určen k udržení potence a reprodukční schopnosti muže v každém věku. Podpora produkce testosteronu, mužského pohlavního hormonu zodpovědného za sexuální vitalitu, výkon a kondici. Obsahuje vysoce koncentrované přírodní složky, minerály a vitamíny na podporu libida, plodnosti a kvalitní pevné erekce. Příznivé účinky ocení muži v produktivním věku snažící se o zplození dítěte, muži vystaveni dlouhodobému stresu, jakož i senioři. Doporučená doba užívání je minimálně tři měsíce.

Přípravek na potenci a zvýšení libida Zerex Ultragold

Zerex Ultragold pro více plodných dnů v každém věku

Chcete si založit rodinu, ale nedaří se Vám tak snadno, jak byste čekali? Nebo patříte mezi muže, kteří si chtějí plnohodnotně užívat intimní chvíle ve společném životě i ve vyšším věku, ale trápí vás obavy o slabou potenci? Snížená produkce mužských pohlavních hormonů, špatná životospráva, nedostatek vitamínů, minerálů nebo aminokyselin, vysoká pracovní zátěž ruku v ruce s dlouhodobým nadbytečným stresem, to vše může ovlivnit mužskou plodnost a potenci.

Co na potenci? V mnoha případech je důvodem špatné spermatogeneze a potence nedostatek zinku, slabé prokrvení a okysličení těla, ale také snížená hladina testosteronu a libida. Proto, pokud hledáte způsob, jak žít plodný a kvalitní sexuální život v každém věku, kúra Ultragold je zaručeně správná volba. Vysoce koncentrované složení pro zlepšení kvality intimního života obsahuje přírodní afrodiziaka, vitamíny, minerály a aminokyseliny důležité pro zlepšení potence.

 • Kotvičník zemní (extrakt z plodu) podporuje libido, sexuální touhu a uvolňování oxidu dusnatého, což pomáhá zvýšit výkon, vytrvalost a odolnost proti fyzické zátěži. Obsahuje steroidní saponin protodioscin, který stimuluje luteinizační hormon zodpovědný za činnost pohlavních žláz a tvorbu testosteronu. Výsledkem optimální hormonální činnosti je zdravá mužská potence a pevná erekce.
 • Maca peruánská (Lepidium meyenii) pomáhá udržovat sexuální aktivitu, fyzickou kondici a má afrodiziakální účinky. Jako silný adaptogen pozitivně ovlivňuje hormonální rovnováhu, zvyšuje energii, vytrvalost, okysličení krve a fyzickou sílu. Pomáhá zlepšit produkci a kvalitu spermií u muže, čímž působí proti impotenci.
 • Schizandra čínská (Schisandra chinensis) má adaptogenní a antidepresivní vlastnosti, díky čemuž pomáhá tělu odolávat úzkosti, stresu a současně posiluje obranyschopnost těla proti chorobám. Působí také proti únavě, vyčerpání a zlepšuje prokrvení těla, včetně pohlavních orgánů.
 • Zinek umožňuje mužskému tělu produkovat testosteron. Z tohoto důvodu jeho nedostatek může vést k výskytu problémů s erektilní dysfunkcí a způsobit impotenci, nebo neplodnost. Hladina zinku také patří mezi faktory působící na spermatogenezi, protože má vliv na kvalitu a počet spermií. Kromě toho chrání prostatu před zvětšením, záněty nebo rakovinou a buňky před oxidačním stresem, čímž je účinnou prevencí před ztrátou potence a plodnosti.
 • L-arginin pozitivně ovlivňuje zásobování organismu krví, pohlavní orgány nevyjímaje a tím podporuje erekci a předchází erektilní dysfunkci. Zlepšuje okysličení svalstva, díky čemuž zvyšuje výkonnost, vytrvalost a předchází příliš brzkému vyvrcholení.
 • Ginkgo Biloba se v tradiční medicíně dosud používá ke zvýšení libida a lepší prokrvení pohlavních orgánů. Pomáhá totiž zvyšovat hladinu oxidu dusnatého, což má vliv na rozšíření cév, lepší průtok krve, okysličení celého těla. Ve spojení s L-argininem a kotvičníkem, jsou tak ideálními přírodními pomocníky k nakopnutí potence a sexuálních funkcí.
 • Vitamín B2 (Riboflavin) - podílí se na metabolické přeměně živin, získávání energie a spolu s pyridoxinem se účastní na produkci hormonů.
 • Vitamín B6 (Pyridoxin hydrochlorid) přispívá k udržení optimální hormonální činnosti a funkce imunitního systému. Ve spojení s vitamínem B12 hraje významnou roli při podpoře normálního odbourávání homocysteinu, který v případě nadměrného množství snižuje průtok krve v organismu.
 • Vitamín B12 - je základní živina, kterou tělo potřebuje pro mnohé procesy, jako je produkce energie, funkce centrálního nervového systému, syntéza DNA a vývoj červených krvinek. Dostatečný příjem tohoto vitamínu chrání tělo před vznikem impotence, ale také výskytem úzkostných stavů nebo depresí. Naopak nedostatek vitamínu B12 má vliv na snížený počet spermií a jejich nedostatečnou pohyblivost.
 • Měď (Glukonát měďnatý) je ideální prevencí před únavou, vznikem prostatitidy nebo zánětů prostaty. Podporuje využití zinku v těle a chrání tak před neplodností.

Složení: Zerex Ultragold

Denní dávkování:
Počet kapslí v balení
2 kapsle
120
Podíl v dávce
(2 kapsle)
%RHP
kotvičník zemní (extrakt z plodu) obsah 40 % saponinů
300 mg
*
maca peruánská (Lepidium meyenii) extrakt z kořene 10:1
200 mg
*
L-arginin hydrochlorid
150 mg
*
Schizandra čínská (Schisandra chinensisextrakt z drveného plodu, obsah 4% schizandrinu 
200 mg
*
jinan dvoulaločný (Ginkgo bilobaextrakt z listů 24/6 (flavony/laktony)
20 mg
*
zinek (Bisglycinát zinečnatý)
15 mg
150%
vitamín B2 (Riboflavin)
2,8 mg
200%
vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid)
2,8 mg
200%
měď (Glukonát měďnatý)
1,5 mg
150%
vitamín B12 (Kyanokobalamin)
5 μg
200%
Pomocné látky: celulózová kapsle - HMPC, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinného původu)
*Obsah složek vyčíslen na základě receptury bez chemického rozboru.
Výrobek není určen jako lék.

Dávkování:

2 kapsle denně (1 kapsle ráno a 1 kapsle večer). Prášky Zerex® Ultragold užívejte minimálně po dobu 3 měsíců. Jeho účinek je totiž postupný. Proto je Zerex® Ultragold vhodný spíše na dlouhodobé užívání pro seniory a muže, kteří chtějí zlepšit kvalitu své potence. Zerex® Ultragold můžete kombinovat i s jinými přírodními přípravky pro zvýšení libida.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doba nástupu účinku je individuální a závislá na věku, zdravotním a psychickém stavu jedince. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku. Doplněk stravy je určen osobám starším 18 let, neužívejte, pokud jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu, srdeční infarkt, nebo pokud máte nízký krevní tlak, případně jiné blíže nezjištěné problémy se srdcem.
Seznam zdravotních tvrzení, které mohou být uváděny, je v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizacích.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly milionům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Na produktech najdete vícejazyčnou rozbalovací etiketu.

Složení Zerex Prostanax

Denní dávkování:
Počet kapslí v balení
1 kapsle
60
Podíl v dávce
%RHP
serenoa plazivá - saw palmetto (Serenoa repens) extrakt z plodu (4:1)
320 mg
*
kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)
extrakt z kořene 1% - ní

250 mg
*
zinek (mléčnan zinečnatý)
10 mg
100%
Ostatní složky:
*Obsah složek vyčíslen na základě receptury bez chemického rozboru.
Výrobek není určen jako lék.

Dávkování:

1 kapsle denně po jídle, zapít tekutinou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doba nástupu účinku je individuální a závislá na věku, zdravotním a psychickém stavu jedince. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku. Doplněk stravy je určen osobám starším 18 let, neužívejte, pokud jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu, srdeční infarkt, nebo pokud máte nízký krevní tlak, případně jiné blíže nezjištěné problémy se srdcem.
Seznam zdravotních tvrzení, které mohou být uváděny, je v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizacích.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly milionům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Na produktech najdete vícejazyčnou rozbalovací etiketu.

Jirka


2.7.2018

Perfektní cena. S Prostanaxem mám moc dobré zkušenosti


anonym


1.7.2018

Proč nemáte zlevněné balíčky ve stálé nabídce? To je o jednu hvězdičku méně


Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty