Zerex Enzemax pro podporu trávení

50 + 10 kapslí
| RECENZE

Zerex Enzemax pro podporu trávení

50 + 10 kapslí

Zerex Enzemax je efektivní prevencí před vznikem žaludečních a trávicích potíží. S čím vším vám pomůže tento doplněk stravy?

Skladem 1-5 ks 449,00 Kč s DPH

Způsoby a odhadované termíny dodání
Česká pošta - doručení na adresu můžete mít zítra
Česká pošta - Balíkovna můžete mít zítra
Kurýr PPL můžete mít zítra
Zásilkovna můžete mít zítra
Packeta home - kurír na adresu můžete mít zítra
- 1Ks +

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Pampeliška lékařská - posiluje funkci jater, žlučníku, ledvin, zlepšuje trávení a pozitivně působí na překyselený žaludek

icon

Jitrocel indický (Psyllium) - pomáhá čistit trávicí trakt, zprůchodňuje střeva

icon

Chlorella pyrenoidosa - působí silně „probioticky“, čímž pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru

icon

Ostropestřec mariánský - antioxidant schopný regenerovat játra a stimulovat jejich správné fungování

icon

Aloe vera - pomáhá snižovat koncentraci žaludeční kyseliny, působí protizánětlivě a bojuje proti poškození volnými radikály

icon

Rakytník řešetlákový - působí jako prevence před problémy se zažíváním, vznikem žaludečních vředů nebo zánětu sliznice žaludku

icon

Černý pepř - stimuluje trávicí enzymy (včetně pankreatických enzymů) a šťávy, čímž podporuje funkci trávicího traktu

Zerex Enzemax

Zerex Enzemax je efektivní prevencí před vznikem žaludečních a trávicích potíží. Pozitivně působí na nadměrnou tvorbu žaludečních kyselin, čistí střeva a zabraňuje vstřebávání škodlivých látek přes stěny trávicího traktu.

Na co dalšího je dobrý doplněk Zerex Enzemax? Podporuje trávení, metabolismus živin, pomáhá na zácpu, nadýmání, plynatosti a žaludečních bolestí. Pomáhá udržovat správnou funkci jater, žlučníku a ledvin. Dlouhodobé problémy s trávením dovedou pořádně zkomplikovat život. Proto jsme spojili činné složky, které zařídí, aby trávení nebylo už pro nikoho trápení. Přírodní bylinné složky ztiší střeva a zajistí nerušené chvíle v kruhu nejbližších. Zerex Enzemax je svým obsahem ideální přírodní podporou trávení, ale postará se i o správnou funkci jater.

Co podporuje trávení a správnou funkci jater?

 • Pampeliška lékařská - posiluje funkci jater, žlučníku, ledvin, zlepšuje trávení a pozitivně působí na překyselený žaludek
 • Jitrocel indický (Psyllium) - pomáhá čistit trávicí trakt, zprůchodňuje střeva
 • Chlorella pyrenoidosa - působí silně „probioticky“, čímž pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru
 • Ostropestřec mariánský - antioxidant schopný regenerovat játra a stimulovat jejich správné fungování
 • Aloe vera - pomáhá snižovat koncentraci žaludeční kyseliny, působí protizánětlivě a bojuje proti poškození volnými radikály
 • Rakytník řešetlákový - působí jako prevence před problémy se zažíváním, vznikem žaludečních vředů nebo zánětu sliznice žaludku
 • Černý pepř - stimuluje trávicí enzymy (včetně pankreatických enzymů) a šťávy, čímž podporuje funkci trávicího traktu

Přípravek na podporu trávení Zerex Enzemax

Když trávení není naladěné na ideální vlně, je tu Enzemax

Máte pocit, že váš žaludek někdo napumpoval heliem? Sužuje vás nafouklé břicho, bolesti žaludku nebo nepravidelná stolice. Nenechte se vyrušovat špatným trávením, hlasitými střevy nebo nekonečně dlouhým časem stráveným na toaletě. Je načase vyzkoušet bylinky na zklidnění žaludku a střev. Přesně tak se budete cítit při pravidelném užívání Enzemaxu. Váš vnitřek bude dobře naladěný a jediným zvukem, který se ozve, bude smích a Vaše nová radost ze života.

Extrakty z bylinek obsažených ve výživovém doplňku na trávení Enzemax příznivě působí při potížích s:

 • Žaludkem a střevním traktem - ochranu před žaludečními vředy a záněty poskytuje Rakytník řešetlákový i Aloe vera. Aloe také pozitivně působí na snížení množství žaludeční kyseliny. Blahodárné a očistné účinky na překyselený žaludek má Pampeliška lékařská. Vláknina obsažená v Psylliu a Chlorelle spolu s tekutinou ve střevě nabobtná, pročistí ho, a tím předchází vzniku rakoviny tlustého střeva, protože do sebe vstřebává i škodlivé látky.
 • Játra, žlučník a ledviny - spojení Pampelišky lékařské s Ostropestřcem působí blahodárně na funkci jater, žlučníku a ledvin.
 • Zácpou - pokud budete užívat Jitrocel indický (Psyllium) pravidelně a nezapomenete na dostatečný pitný režim, vyčistíte střeva, předejdete zácpě a budete mít pravidelnou stolici.
 • Nadýmáním - pepř zlepšuje trávicí proces, a zároveň pomáhá uvolňovat žaludeční plyn, díky čemuž zmírňuje plynatost a kolickou bolest.

Složení

Denní dávkování:
Počet kapslí v balení
2 kapsle
60
Podíl v dávce
(2 kapsle)
%RHP
smetanka lékařská (Taraxacum officinale)
extrakt z kořene (4:1)

240 mg
*
jitrocel indický (Plantago ovata)
200 mg
*
chlorella pyrenoidosa
200 mg
*
ostropestřec mariánský (Silybum marianum)
extrakt ze semene (30:1)

100 mg
*
aloe vera (Aloe barbadensis miller)
extrakt z listů (200:1)

40 mg
*
rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides)
extrakt z plodu (10:1)

30 mg
*
černý pepř (Piper nigrum)
extrakt z plodu (25:1)

6 mg
*
Ostatní složky:
*Obsah složek vyčíslen na základě receptury bez chemického rozboru.
Výrobek není určen jako lék.

Dávkování:

1 kapsle 2-krát denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tím ale nemyslíme pivo. Nejlepší je zapít jej čistou vodou. Rychlé trávení a úprava metabolismu. Někteří uživatelé dokonce hlásili úpravu trávení už po několika dnech užívání. Muži nejčastěji hlásí zlepšení trávení po dvou týdnech.

Upozornění:

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly milionům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Na produktech najdete vícejazyčnou rozbalovací etiketu.

Tomáš


trávicí potíže, například když jsem snědl něco příliš těžkého, přestaly. doporučuji!


anonym


Super, užívám často, hlavně po těžkém víkendu na obnovu jater


Zdeněk


Občas mívám problémy s trávením, mám citlivá střeva, a tak to užívám hlavně preventivně. Líbí se mi kombinace bylinek ve složení, a mně osobně to velmi pomohlo. děkuji.


Šimon


mám 50 let a od cca 45tky se mi objevily žaludeční potíže, hlavně když jsem snědl něco smaženého. Poslední měsíc si dávám enzemax a vidím zlepšení,nebývá mi až tak špatně..


Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty