Kendamil BIO Nature počáteční mléko 1 DHA +

800 g
| RECENZE

Kendamil BIO Nature počáteční mléko 1 DHA +

800 g

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

Skladem u dodavatele 625,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Z plnotučného mléka

icon

Bez palmového oleje

icon

Bez rybího oleje

icon

Bez sóji

Kendamil BIO Nature počáteční mléko 1 DHA + 800 g

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

  • Obsahuje DHA
  • Jediným zdrojem cukru je laktóza
  • BIO plnotučné mléko

jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu

Nejkvalitnější plnotučné mléko. Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District.

Z neposkvrněné přírody Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí.

Kontrolováno nejpřísnějším nařízením organizace Red Tractor. Bezpečnost potravin, dobré životní podmínky zvířat a ochrana životního prostředí jsou hlavními kritérii této organizace. Celý proces výroby je pečlivě sledován od farmy až po zabalení.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Složení: BIO plnotučné mléko (124.4 g plnotučného mléka na 100 g prášku), BIO demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku, BIO odstředěné mléko, BIO rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), BIO laktóza (z mléka), citronan vápenatý, citronan sodný, Chlorid draselný, Laktát vápenatý, Chlorid hořečnatý, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium Sp. T18), Vitamín C, Hydroxid draselný, Cholin bitartrát, Inositol, Pyrofosforečnan železitý, Síran zinečnatý, L-karnitin, Vitamin E, Niacin, Kyselina pantothenová, Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D3, Biotin, Vitamín B12


Nutriční hodnoty

100 g
100 ml
Energetická hodnota
2133 kJ
510 kcal
275 kJ
66 kcal
Tuky
- nasycené mastné kyseliny
27,5 g
9,7 g
3,5 g
1,3 g
Sacharidy
- z toho cukry
54,2 g
53,9 g
7 g
7 g
Bílkoviny
11,2 g
1,4 g
Vláknina
<0,1 g
<0,01 g

Složení:

BIO plnotučné mléko (124.4 g plnotučného mléka na 100 g prášku), BIO demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku, BIO odstředěné mléko, BIO rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), BIO laktóza (z mléka), citronan vápenatý, citronan sodný, Chlorid draselný, Laktát vápenatý, Chlorid hořečnatý, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium Sp. T18), Vitamín C, Hydroxid draselný, Cholin bitartrát, Inositol, Pyrofosforečnan železitý, Síran zinečnatý, L-karnitin, Vitamin E, Niacin, Kyselina pantothenová, Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D3, Biotin, Vitamín B12

Upozornění:

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje Vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla Vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit Vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné. Před začátkem použití počáteční kojenecké mléčné výživy Vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu Vašeho rozhodnutí. Kendamil Bio kojenecké mléko 1 je počáteční mléko, určené pro výživu kojenců od narození (od 0 do 6 měsíců), nemohou-li být kojeni, a které by mělo být užíváno jen na základě doporučení lékaře, nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Při krmení z lahvičky, zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte, po každém krmení před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a skladování. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost do (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty