Zerex Vitality Complex

120 kapslí
| RECENZE

Zerex Vitality Complex

120 kapslí

Chcete mít v jedné kapsli vše, co potřebuje mužské tělo? Pak chcete Vitality Complex – pečlivě vybranou kombinaci vitamínů a minerálů pro chlapy.

Skladem u dodavatele 290,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

V jednoduchosti je vitamínová síla,
proto najdete jen ty nejdůležitější vitamíny a minerály, které mužské tělo potřebuje.

icon

Každodenní vitamínový koktejl jako pomocník pro dobrou kondici.

icon

Není hořčík jako hořčík,
vsadili jsme na formu hořčíku, která se velmi dobře vstřebává.

icon

Pevné minerálové základy.

icon

400% denní doporučená dávka vitamínu D

icon

Pomáhá snižovat riziko infekcí dýchacích cest

Vše, co potřebuje mužské tělo. Jednoduše v jedné kapsli.

Vitamíny a minerály je nejlepší získávat z kvalitní stravy. O tom žádná. Ale víte jak. Jen málokdo si zvládne den co den chystat jídlo tak, aby tělo opravdu nestrádalo. Pokud tohle dokážete, a ke všemu vás to ještě baví, jste šťastný chlap. Jestli ale chcete život trávit jinak než neustálým p(r)očítáním nutričních hodnot, můžete dát svému tělu vše potřebné daleko snadněji. Prášky Vitality Complex vám dodají všechny nejdůležitější vitamíny a minerály. Jednoduše. V jedné kapsli. Na únavu, málo energie a neustálé polehávání můžete zapomenout.

Proč si ze záplavy vitamínových doplňků vybrat právě ten od Zerexu?

V jednoduchosti je vitamínová síla. Do Vitality Complexu jsme se nesnažili za každou cenu nacpat co nejvíc látek. Možná by se to dobře vyjímalo na billboardu. Jenže my jsme radši, když bude díky našemu přípravku lépe fungovat vaše tělo, ne naše reklama. Ve Vitality Complexu proto najdete jen ty nejdůležitější vitamíny a minerály, které mužské tělo potřebuje. O nic víc, o nic míň.

Každodenní vitamínový koktejl jako pomocník pro dobrou kondici. Ve Vitality Complexu najdete většinu zástupců ze skupiny vitamínů B, a tak přínos pro vaše tělo je opravdu rozsáhlý. Například vitamín B6 přispívá k přirozené činnosti nervové soustavy, funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání. Ke správné funkci imunitního systému přispívá rovněž vitamín C. Tento nejznámější člen vitamínové rodiny napomáhá také tvorbě kolagenu, který má pozitivní vliv na kosti, dásně nebo zuby. Ani Céčko ale není na tuhle práci samo – vydatně mu s ní pomáhá vitamín D, který příznivě ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu, tedy látek, jež jsou pro stavbu kostí a zubů velmi důležité.

Není hořčík jako hořčík. Některé formy hořčíku se chovají jako průtokáč. Co se dostane dovnitř, vyteče hned ven. U Vitality Complexu jsme proto vsadili na formu hořčíku, která se velmi dobře vstřebává. Říká se jí citrát hořečnatý.

Pevné minerálové základy. Kromě hořčíku obsahují tablety Vitality Complex další minerály a stopové prvky, které napomůžou tomu, aby vaše tělo zůstalo fit. Vápník prospěje vašim svalům, nervům i kostem. Železo pomáhá s okysličováním lidského těla a přispívá také ke správné tvorbě červených krvinek. Selen slouží jako antioxidant, a tím napomáhá ochraňovat tělo před volnými radikály. Chróm přispívá k přirozené hladině krevního cukru.

Nezobete tabletky jako zrní. O své tělo můžete samozřejmě pečovat i tak, že mu budete dodávat jednotlivé vitamíny a minerály v samostatných pilulkách. Jenže pak si nejspíš budete připadat jako slepice, která zobe pěknou hromádku zrní. Proti gustu žádný dišputát. Ale kdyby vás lákala jednodušší varianta, stačí si dát dvakrát denně jednu kapsli Vitality Complex-u a máte vystaráno.

Dejte sbohem infekcím dýchacích cest. Je vědecky dokázáno, že zvýšením množství vitamínu D v krvi posílíte vaši imunitu a snížíte riziko virových a bakteriálních onemocnění dýchacích cest. Vitality Complex obsahuje až 400% dávku vitamínu D a 13 dalších vitamínů a minerálů pro zlepšení obranyschopnosti a celkové vitality.

Doplňte své vitamínové mezery

Mezery ve vzdělání vám tělo nejspíš promine. Ale chybějící vitamíny a minerály zcela určitě ne! Doplňte své vitamínové mezery. Jednoduše v jedné kapsli.

Za jak dlouho pocítím rozdíl?

Jedna návštěva posilovny z vás Ramba neudělá. Podobně ani vitamínový a minerálový komplex vás nedostane do top formy po první pilulce. Ale za dva až tři měsíce z vás energie a vitalita bude vyzařovat natolik, že slunce zbledne závistí.


Složení

Denní dávkování:
Počet kapslí v balení
2 kapsle
120
Podíl v dávce
(2 kapsle)
%RHP
hořčík (citrát hořečnatý)
132 mg
35%
vitamin C (kyselina L-askorbová)
240 mg
300%
železo (glukonát železnatý)
7 mg
50%
vápník (ovovital)
120 mg
15%
zinek (mlečnan zinečnatý)
5 mg
50%
niacin (kyselina nikotinová)
16 mg
100%
selen (L-seleno-methionin)
55 µg
100%
chrom (pikolinát chromitý)
40 µg
100%
vitamin D (cholekalciferol)
20 µg
400%
kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý)
6 mg
100%
vitamin B12 (kyanokobalamin)
5 µg
200%
vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)
2,8 mg
200%
vitamin B2 (riboflavin)
1,4 mg
100%
vitamin B1 (thiamin hydrochlorid)
1,1 mg
100%
Ostatní složky:
*Obsah složek vyčíslen na základě receptury bez chemického rozboru.
Výrobek není určen jako lék.

Dávkování:

1 kapsle 2-krát denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly milionům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Na produktech najdete vícejazyčnou rozbalovací etiketu.

Roman


Fakt pořádná dávka hořčíku a vit. C, doporučuji.


Jakub


Dobrý den, namísto 3-4 pilulek denně vezmu pouze jednu a mám to z krku. záleží mi na tom, abych v stravě přijímal všechny potřebné vitamíny a složky, ale občas se to fakt nedá...proto jsem rád, že mám možnost dát si tabletku a přijmout vše, coprávě potřebuji...


Libor


Dlouho jsem hledal doplněk, který by obsahoval přesně tyto vitaminy i minerály v jedné tabletce. Oceňuji hlavně B6tku, D a hořčík -Děkuji


Jakub


Cvičím pravidelně a míval jsem problém s častými chorobami - kvůli imunitě. Od té doby co si dávám Vitality, nemám takový problém.


Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty