Přírodní přípravek na prostatu Prostanax

50 + 10 kapslí
| RECENZE

Přírodní přípravek na prostatu Prostanax

50 + 10 kapslí

Přírodní složky Saw palmetto (serenoa plaziva), kopřiva dvoudomá a zinek poskytují péči o zdraví prostaty a močového ústrojí.

Skladem 1-5 ks 658,90 Kč s DPH

Způsoby a odhadované termíny dodání
Česká pošta - doručení na adresu můžete mít zítra
Česká pošta - Balíkovna můžete mít zítra
Kurýr PPL můžete mít zítra
Zásilkovna můžete mít zítra
Packeta home - kurír na adresu můžete mít zítra
- 1Ks +

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Normalizování funkce prostaty

icon

Optimální fungování močové soustavy

icon

Zdravá reprodukční schopnost a libido

icon

Prevence před vypadáváním vlasů

icon

Vysoce koncentrované složení

icon

Produkt na přírodní bázi

Zerex Prostanax - péče o prostatu

Přírodní složky Saw palmetto (serenoa plaziva), kopřiva dvoudomá a zinek poskytují účinnou péči o zdraví prostaty a močového ústrojí. Podporují zachování reprodukční schopnosti a libida. Pozitivně ovlivňují mužskou hormonální rovnováhu a přírodní cestou předcházejí zánětům prostaty nebo močových cest. Kromě blahodárných účinků na prostatu, přispívají ke snížení hormonálních vlivů na vypadávání vlasů.

Více času s blízkými, méně na záchodě, díky zdravé prostatě

Nenechte se vyrušovat při příjemných činnostech. Dopřejte sobě a svým blízkým více společně stráveného času. Podpořte kvalitní spánek bez častého nočního probouzení kvůli nutkání dojít si na toaletu. Prostanax se postará, aby vaše mužnost pouze vzkvétala a myšlenky na prostatu nebránily vychutnat si intimní chvíle se svou polovičkou. Navrátí zdravé sebevědomí vitálního muže a optimální kondici bez ohledu na skutečný věk. A jako bonus, síla přírodních složek zajistí, aby vám vypadávání vlasů nepřerostlo přes hlavu. S Prostanaxem bude život krásnější a věk zůstane pouze číslo, které nikdo nespočítá. Jaké bylinky na prostatu najdete v Prostanaxu?

  • Saw palmetto (serenoa plaziva) příznivě působí na správnou funkci prostaty, močového ústrojí, pro zachování reprodukční schopnosti a současně podporuje růst vlasů. Pozitivně ovlivňuje mužské pohlavní hormony a přispívá k prevenci zánětů prostaty.
  • Kopřiva dvoudomá působí protizánětlivě a pozitivně ovlivňuje vylučovací funkci ledvin i funkci močového ústrojí. Extrakt z kořene má močopudný a dezinfekční účinek na močové cesty, díky čemuž bývá součástí urologických čajů.
  • Zinek je důležitý minerál pro udržení prostaty ve správné kondici. Napomáhá při blokování mužského pohlavního hormonu na jeho aktivní formu, což má vliv na zpomalení růstu buněk prostaty. Doporučená dávka zinku je 10 mg denně.

Zdraví prostaty ve velké míře ovlivňuje také sexuální život. Urologické potíže způsobené zvětšenou prostatou mohou souviset s erektilní dysfunkcí a zhoršenou potencí u mužů s přibývajícím věkem. Správná péče o prostatu přispívá ke spokojenému intimnímu životu ve dvou, ale i zdravé reprodukční schopnosti. Pojistěte si šťastný a plodný život, přípravek Prostanax je sázka na jistotu.

Přírodní přípravek na prostatu Zerex Prostanax

Vysoce koncentrované přírodní složení výživového doplňku Prostanax pozitivně působí na:

  • Funkci prostaty a močového traktu - Saw palmetto pomáhá ke zmírnění příznaků spojených s benigní hyperplazií prostaty (BPH) - onemocněním, které způsobuje zvětšení prostaty a vede ke snížení průtoku moči. Studie prokázaly, že zlepšuje průtok moči a eliminuje časté noční močení. Zároveň blokováním DHT hormonu přispívá k optimální funkci prostaty a předchází jejímu růstu. Bylinky na močové cesty (serenoa plaziva, kopřiva dvoudomá), díky protizánětlivým a močopudným vlastnostem, redukují riziko vzniku zánětů a pročišťují močové ústrojí.
  • Potenci - zinek a serenoa plazivá jsou složky nápomocné pro udržení ideální hormonální rovnováhy, zároveň také i tvorby testosteronu, který ve velké míře ovlivňuje potenci a plodnost muže.
  • Libido - Saw palmetto přispívá k regulaci hladiny testosteronu, která ovlivňuje mnohé aspekty zdraví, včetně stavby těla, úrovně sexuálního apetitu, funkce mozku nebo nálady.
  • Vypadávání vlasů - serenoa plazivá je nápomocná při blokování aktivity enzymu, který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron (DHT), hormon zodpovědný za vypadávání vlasů. Podle studií také pozitivně působí na růst a hustotu vlasů.

Složení

Denní dávkování:
Počet kapslí v balení
1 kapsle
60
Podíl v dávce
%RHP
serenoa plazivá - saw palmetto (Serenoa repens) extrakt z plodu (4:1)
320 mg
*
kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)
extrakt z kořene 1% - ní

250 mg
*
zinek (mléčnan zinečnatý)
10 mg
100%
Ostatní složky: celulózová kapsle - HMPC, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinného původu)
*Obsah složek vyčíslen na základě receptury bez chemického rozboru.
Výrobek není určen jako lék.

Dávkování:

1 kapsle denně po jídle, zapít tekutinou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doba nástupu účinku je individuální a závislá na věku, zdravotním a psychickém stavu jedince. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku. Doplněk stravy je určen osobám starším 18 let, neužívejte, pokud jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu, srdeční infarkt, nebo pokud máte nízký krevní tlak, případně jiné blíže nezjištěné problémy se srdcem.
Seznam zdravotních tvrzení, které mohou být uváděny, je v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizacích.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly milionům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Na produktech najdete vícejazyčnou rozbalovací etiketu.

Jiří


spokojeny.


anonym


dávám si to spíše preventivně, protože jsem náchylný na nachlazení močových cest


Rostislav


může být, poměr cena-kvalita sedí


anonym


doporučuji všem, kteří cítí, že by jejich prostata mohla fungovat i lépe...


Pavel


Musím se přiznat, že mě na to musela namluvit až moje manželka. Ale dobře, že tak udělala. V noci už nevstávám tak často na WC a i celkově se cítím lépe.


Stepan


doporucuji! je to na prirodne bazi


Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Ano. Balení je diskrétně zabalené, bez jakéhokoliv označení nebo reklamy na obálce.
Tobolka má svůj význam, a to aby se předešlo zbytečnému plýtvání účinné látky. Pokud si obsah zředíte s vodou, může se stát, že část zůstane na obvodu a dně poháru. Pokud však máte problém s polykáním tobolek, můžete zvolit i tento způsob užití. Počítejte však s tím, že má produkt mírně nahořklou příchuť.
V případě, že chcete být stále informováni o našich aktuálních slevách, akcích a novinkách, přihlašte se k odběru novinek a získejte různé výhody. Přihlásit se můžete na naší domovské stránce izerex.cz, v části newsletter. Chcete-li se informovat telefonicky, neváhejte nás kontaktovat na infolince: 0850 444 777 Odpovědi na všechny Vaše otázky dostanete i na live chatu, který najdete v pravém dolním rohu naší domovské stránky zerex.cz
V případě, že nejste spokojen s naším produktem kontaktujte nás prosím s žádostí o vrácení peněz prostřednictvím e-mailu na [email protected]. Při každé oprávněné reklamaci garantujeme vrácení peněz ...
V některých případech se může stát, že je odeslaný newsletter zařazen mezi spam, prosím zkuste si zkontrolovat důkladně Vaši emailovou schránku. Pokud se email nenachází ani v dané složce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím infolinky 0850 444 777, nebo na live chatu naší domovské stránky izerex.cz
Ano, naše produkty si můžete objednat v těchto zemích: Slovensko (izerex.sk), Česko (izerex.cz), Německo (viarax.de), Rakousko (viarax.at), Maďarsko (izerex.hu), Polsko (zerex. pl), Rumunsko (zerex.ro), Itálie (viarax.it), Francie (viarax.fr). Pro dodání do zahraničí, prosím, proveďte objednávku přes eshopy pro jednotlivé země.

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty