Nutrilon 4 Profutura batolecí mléko, 24+

800 g
| RECENZE

Nutrilon 4 Profutura batolecí mléko, 24+

800 g

Objevte patentovanou recepturu batolecích mlék Nutrilon 4 Profutura s nejvyšším množstvím HMOs – oligosacharidů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Oligosacharidy mateřského mléka jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka.

Na sklade u dodávateľa 562,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Praktické a inovativní balení

icon

Patentovaná receptura

icon

Prospěšné látky

icon

Významné benefity

Nutrilon 4 Profutura batolecí mléko 800 g, 24+

Objevte patentovanou recepturu batolecích mlék Nutrilon 4 Profutura s nejvyšším množstvím HMOs – oligosacharidů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Oligosacharidy mateřského mléka jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka. Výživa obsahuje směs prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku a vitamíny přispívající ke správné funkci imunitního systému. Nutrilon 4 Profutura nabízí zcela originální obal a také nejmodernější a zcela unikátní intuitivní design vytvořený ve spolupráci s rodiči. Praktické balení nabízí novou odměrku pro snazší manipulaci, bezpečné oboustranné uložení, eliminuje tak nežádoucí kontakt s obsahem.

Praktické a inovativní balení
Zabezpečené – Rozlepte ochranné pečetě a otevřete zatažením naráz za obě křídla vnitřní fólie.
Hygienické – Snadné zarovnání a praktický držák odměrky.
Uzavíratelné – S pojistkou na víčku pro udržení čerstvosti.


Patentovaná receptura
Patentovaná receptura batolecího mléka Nutrilon 4 Profutura je speciálně vyvinuta pro podporu imunitního systému a zdravého vývoje dítěte. Každé děťátko si zaslouží jen to nejlepší, a proto v sobě toto pokračovací mléko ukrývá jedinečné patentované složení obsahující nejvyšší množství HMOs – oligosacharidů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Oligosacharidy mateřského mléka jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka. Dále obsahuje patentovanou směs prebiotických oligosacharidů GOS/FOS a mléčného tuku. Také obsahuje LCP mastné kyseliny omega – 3 kyselinu dokosahexaenovou (DHA) a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy, také vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, a vitamín B2, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Prospěšné látky
Batolecí mléko od ukončeného 24. měsíce Nutrilon 4 Profutura je mléko speciálně vyvinuté pro podporu imunitního systému vašeho miminka. Obsahuje vyváženou směs potřebných prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku. Dále obsahuje potřebné vitamíny jako vitamín C, D, které napomáhají správnému rozvoji mozku, nervové soustavy a přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Dále také železo, podporující normální vývoj kognitivních schopností.

Významné benefity
Imunita – Pokračovací mléka Nutrilon Profutura obsahují vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.
Nejvyšší množství HMOs – Obsahuje 3´GL pocházející z unikátního procesu společně s 2´FL, což jsou oligosacharidy mateřského mléka přirozeně se vyskytující v mateřském mléce.
Směs prebiotik GOS/FOS – Pokračovací mléka obsahují klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem.
Mozek – mléka Nutrilon Profutura obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.
Růst kostí – Pokračovací mléka jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.
Vitamín B2 – Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.


Návod k přípravě:

1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně).

4. Ihned po uzavření hrnečku ho důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

5. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení:

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka) 12,2 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citran draselný, rybí olej, chlorid hořečnatý, 2'fukosyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citran sodný, cholín chlorid, emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbyl palmitát), síran zinečnatý, L-karnitín, D-pantothenát vápenatý, DL-a-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotínamid, riboflavín, retinyl palmitát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Důležité upozornění:

Výrobek je určený pro výživu malých dětí od 2 let věku. Nutrilon 4 Profutura má být součásti smíšené a vyvážené stravy dítěte. Je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty