Kendamil pokračovací kojenecké mléko 2 DHA+

800 g
| RECENZE

Kendamil pokračovací kojenecké mléko 2 DHA+

800 g

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. měsíce ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

Skladem u dodavatele 456,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Z plnotučného mléka

icon

Bez palmového oleje

icon

Bez rybího oleje

icon

Bez sóji

Kendamil pokračovací kojenecké mléko 2 DHA+ 800 g

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. měsíce ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

  • Obsahuje DHA, která při denním příjmu 100 mg přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců.
  • Jediným zdrojem cukru je laktóza
  • DHA je rostlinného původu
  • Obsahuje vitamín D, který přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí
  • Obsahuje jód, který přispívá k normálnímu růstu dětí
  • Obsahuje prebiotika GOS

Nejkvalitnější plnotučné mléko. Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District.

Z neposkvrněné přírody Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí.

Kontrolováno nejpřísnějším nařízením organizace Red Tractor. Bezpečnost potravin, dobré životní podmínky zvířat a ochrana životního prostředí jsou hlavními kritérii této organizace. Celý proces výroby je pečlivě sledován od farmy až po zabalení.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Složení: Plnotučné mléko (190 g tekutého mléka na 100 g prášku), Laktóza (z mléka), Demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin z mléka), Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Galakto-oligosacharidy (2,9 % z mléka), Sušené odstředěné mléko, Citrát vápenatý, Chlorid draselný, Citrát sodný, Chlorid hořečnatý, Hydroxid draselný, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Askorbát sodný, Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Cholin bitartrát, L-thyrosin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), Pyrofosforečnan železitý, L-fenylalanin, L-karnitin, Síran zinečnatý, Vitamín E, Niacin, D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12

dle požadavku legislativy veškerá pokračovací mléka obsahují DHA, vitamín D, jód. DHA (kyselina dokosahexaenová) získáná z oleje z mikrořasy Schizochytrium sp.


Nutriční hodnoty

100 g
100 ml
Energetická hodnota
2099 kJ
499 kcal
286 kJ
68 kcal
Tuky
-nasycené mastné kyseliny
24,7 g
9,3 g
3,4 g
1,3 g
Sacharidy
- z toho cukry
58 g
56 g
7,9 g
7,7 g
Bílkoviny
10,3 g
1,4 g
Vláknina
2,9 g
0,4 g

Složení:

Plnotučné mléko (190 g tekutého mléka na 100 g prášku), Laktóza (z mléka), Demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin z mléka), Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Galakto-oligosacharidy (2,9 % z mléka), Sušené odstředěné mléko, Citrát vápenatý, Chlorid draselný, Citrát sodný, Chlorid hořečnatý, Hydroxid draselný, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Askorbát sodný, Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Cholin bitartrát, L-thyrosin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), Pyrofosforečnan železitý, L-fenylalanin, L-karnitin, Síran zinečnatý, Vitamín E, Niacin, D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12

Dávkování:

Standardní ředění: 13,7 g výrobku + 90 ml převařené pitné vody = 100 ml připravené výživy. 1 zarovnaná odměrka = 4,6 g výrobku

Upozornění:

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje Vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla Vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit Vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné. Kendamil 2 pokračovací kojenecké mléko je mléko určené pro kojence od ukončeného 6. měsíce do 12 měsíců, které by mělo tvořit pouze část smíšené stravy. Kendamil 2 pokračovací kojenecké mléko se nemá používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šestí měsíců života kojence. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty