Kendamil BIO / Organická ovesná kaše s ovocem (mango, jablko, malina)

150 g
| RECENZE

Kendamil BIO / Organická ovesná kaše s ovocem (mango, jablko, malina)

150 g

Organická dětská kaše v prášku s kousky manga, jablek a malin. Výživná kaše ze srdce anglických pastvin, která se míchá s mlékem, které pro dítě běžně používáte.

Skladem u dodavatele 122,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Bez konzervantů a barviv

icon

Bez palmového oleje

icon

Bez rybího oleje

icon

Bez sóji

Kendamil BIO / Organická ovesná kaše s ovocem (mango, jablko, malina) 150 g

Organická dětská kaše v prášku s kousky manga, jablek a malin. Výživná kaše ze srdce anglických pastvin, která se míchá s mlékem, které pro dítě běžně používáte.


  • S kousky ovoce
  • Vhodné k podávání během celého dne
  • Ideální při přechodu na pevnou stravu
  • Vhodné i pro vegetariány
  • Obsahuje vitamín B1 (thiamin), který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Zdroj vlákniny

Obsahuje vitamín B1 dle požadavků legislativy

Nejkvalitnější BIO suroviny. Abychom zaručili prvotřídní kvalitu našich kaší, každou přísadu pečlivě vybíráme a kontrolujeme.

Přes 50 let tradice. Dětskou stravu vyrábíme již od roku 1962. Naše produkty jsou vyvíjeny týmem odborníků a specialistů tak, aby podporovaly přirozený růst a vývoj vašeho dítěte. Ross McMahon, majitel továrny.

Kontrolováno nejpřísnějším nařízením organizace Red Tractor. Bezpečnost potravin, dobré životní podmínky zvířat a ochrana životního prostředí jsou hlavními kritérii této organizace. Celý proces výroby je pečlivě sledován od farmy až po zabalení.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Složení: BIO Mouka celozrnná ovesná 60 %, Malé ovesné BIO vločky 25 %, BIO vločky manga 6% (obsahuje BIO banánovou mouku), BIO jablkový prášek 6 % (obsahuje BIO rýžovou mouku), BIO vločky malin 3 % (obsahuje BIO rýžovou mouku), Thiamin (B1)*

* Thiamin (B1) není Bio/organického původu.


Nutriční hodnoty

100 g
v porcii**
Energetická hodnota
1583 kJ
376 kcal
620 kJ
148 kcal
Tuky
- nasycené mastné tuky
6,8 g
1,4 g
5,7 g
2,2 g
Sacharidy
- z toho cukry
63,3 g
10,1 g
20,3 g
9,6 g
Vláknina
10 g
2 g
Bílkoviny
10,4 g
3,4 g
Sůl
0,025 g
0,05 g
Obsah soli je daný obsahem sodíku v surovinách.
1 porce = 20 g prášku + 105 ml mléka dle návodu. Pro výpočet výživových údajů bylo použito mateřské mléko.

Složení:

BIO Mouka celozrnná ovesná 60 %, Malé ovesné BIO vločky 25 %, BIO vločky manga 6% (obsahuje BIO banánovou mouku), BIO jablkový prášek 6 % (obsahuje BIO rýžovou mouku), BIO vločky malin 3 % (obsahuje BIO rýžovou mouku), Thiamin (B1)*

* Thiamin (B1) není Bio/organického původu.

Upozornění:

Obilná kaše. Potravina pro obilnou výživu, obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 10. měsíce. Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat správné dávkování, postup přípravy a skladování dle pokynů výrobce. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o zubní hygienu Vašeho dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty