Kendamil BIO Nature batolecí mléko 3 DHA+

800 g
| RECENZE

Kendamil BIO Nature batolecí mléko 3 DHA+

800 g

Mléčná výživa pro malé děti v prášku, vhodná od ukončeného 12. měsíce ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

Skladem u dodavatele 701,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Z plnotučného mléka

icon

Bez palmového oleje

icon

Bez rybího oleje

icon

Bez sóji

Kendamil BIO Nature batolecí mléko 3 DHA+ 800 g

Mléčná výživa pro malé děti v prášku, vhodná od ukončeného 12. měsíce ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.


  • Obsahuje vitamín B1 (thiamin), který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • Obsahuje vitamín B12, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • BIO plnotučné mléko
  • Obsahuje vápník, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
  • Obsahuje jód, který přispívá k normální funkci štítné žlázy
  • Obsahuje vitamíny A a D3, které přispívají ke správné funkci imunitního systému

1.1 g mléčného tuku na 100 ml připraveného mléka

Nejkvalitnější plnotučné mléko. Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District.

Z neposkvrněné přírody Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí.

Kontrolováno nejpřísnějším nařízením organizace Red Tractor. Bezpečnost potravin, dobré životní podmínky zvířat a ochrana životního prostředí jsou hlavními kritérii této organizace. Celý proces výroby je pečlivě sledován od farmy až po zabalení.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Složení: BIO plnotučné mléko (234.2 g plnotučného mléka na 100 g prášku), BIO odstředěné mléko, BIO laktóza (z mléka), BIO rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Fosforečnan vápenatý, Laktát vápenatý, Hydroxid draselný, Citrát vápenatý, Vitamín C, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium Sp. T18), Uhličitan draselný, Pyrofosforečnan železitý, Vitamín E, Síran zinečnatý, Niacin, Kyselina pantothenová, Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K, Jodid draselný, Vitamín D3, Biotin, Vitamín B12


Nutriční hodnoty

100 g
100 ml
Energetická hodnota
1980 kJ
472 kcal
272 kJ
65 kcal
Tuky
- nasycené mastné kyseliny
20,6 g
8,8 g
2,8 g
1,2 g
Sacharidy
- z toho cukry
58,6 g
58,4 g
8 g
8 g
Bílkoviny
13 g
1,8 g
Vláknina
<0,1 g
<0,01 g

Složení:

BIO plnotučné mléko (234.2 g plnotučného mléka na 100 g prášku), BIO odstředěné mléko, BIO laktóza (z mléka), BIO rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Fosforečnan vápenatý, Laktát vápenatý, Hydroxid draselný, Citrát vápenatý, Vitamín C, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium Sp. T18), Uhličitan draselný, Pyrofosforečnan železitý, Vitamín E, Síran zinečnatý, Niacin, Kyselina pantothenová, Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K, Jodid draselný, Vitamín D3, Biotin, Vitamín B12

Upozornění:

Kojení je nejlepší způsob, jak vyživovat vaše dítě. Kendamil Bio batolecí mléko 3 je určeno k použití od ukončeného 12. měsíce věku malého dítěte, mělo by tvořit pouze součást smíšené a vyvážené stravy malého dítěte. Nevhodné pro výživu dětí do ukončeného 12. měsíce. Při krmení z lahvičky, zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte, po každém krmení před spaním. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a skladování. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost do (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty