Philips AVENT Odsávačka mléka SCD395

elektronická sada
| RECENZE

Philips AVENT Odsávačka mléka SCD395

elektronická sada

Ideální sada pro maminky, které chtějí odsávat; se vším, co potřebujete k odsávání a uskladnění mateřského mléka a ke krmení dítěte. Naše kojenecké lahve s mimořádně měkkým dudlíkem se velmi podobají prsu a usnadňují tak kombinované krmení z lahve a prsu.

Skladem u dodavatele 3 720,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Jednoduché

icon

Odsajte, uskladněte a krmte.

icon

Kabelové připojení

Sada pro odsátí, uskladnění a krmení

Technologie Natural Motion pro rychlejší tok mléka*

Ideální sada pro maminky, které chtějí odsávat; se vším, co potřebujete k odsávání a uskladnění mateřského mléka a ke krmení dítěte. Naše kojenecké lahve s mimořádně měkkým dudlíkem se velmi podobají prsu a usnadňují tak kombinované krmení z lahve a prsu.

Dudlík má ultra měkkou strukturu, aby připomínal přirozený tvar a povrch prsu.

Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechod mezi kojením a krmením z lahve.

Antikolikový ventil je navržen tak, aby vzduch proudil v lahvi nikoli do bříška dítěte, což snižuje riziko koliky a nepohodlí.

Odsávejte kdykoli a kdekoli díky našemu tichému motoru s tenkým designem. Pouze použití s kabelem.

Odsávejte více mléka za kratší dobu* s masážní vložkou, která stimuluje prso a odsává mléko stejně jako dítě. Plynule přechází z režimu do režimu odsávání a aplikuje správnou míru stimulace bradavky a sání pro maximální průtok mléka. Na základě výsledků doby zahájení toku mléka (čas do reflexu vylučování mléka - MER).*

Univerzální velikost pro všechny. Protože každé tělo je úplně jiné, silikonová vložka je jemně ohebná a přizpůsobí se vaší bradavce. Hodí se pro 99,98 % velikostí bradavek* (až do 30 mm).

Můžete se cítit uvolněně díky designu, který vám umožní sedět vzpřímeně a bez předklánění. Není třeba se předklánět, je to klinicky prokázaná pohodlná poloha odsávání*. Na základě výsledků klinického hodnocení výrobku s 20 účastníky (2019); 90 % účastníků hodnotilo polohu odsávání jako pohodlnou (jednoduchá elektrická odsávačka); 95 % účastníků hodnotilo polohu odsávání jako pohodlnou (dvojitá elektrická odsávačka)

Nastavte vše potřebné pro každé odsávání podle svých potřeb pomocí široké nabídky nastavení stimulace a odsávání. Naše odsávačka mateřského mléka nabízí 8 úrovní stimulace a 16 úrovní odsávání pro individuální zkušenost.

Úložné pohárky Philips Avent mají víčko, které pohárky utěsní a zajistí bezpečné skladování a přepravu.

Pro maximální flexibilitu.

Pro odsátí a krmení.

* Na základě doby zahájení toku mléka (čas do reflexu vylučování mléka - MER) podle výsledků klinického hodnocení s 20 účastníky (Nizozemsko, 2019) v porovnání s výsledky pro čas MER pro jinou technologii odsávaček od předchůdce společnosti Philips, ze studie proveditelnosti s 9 účastníky (Nizozemsko, 2018)
* Na základě srovnání výsledků času do reflexu vylučování mléka (MER) pro vložku 1k z klinického testování 20 účastníků (Nizozemí, 2019) s výsledky pro čas MER z jiné odsávačky mateřského mléka Philips v rámci studie proveditelnosti s 9 účastníky (Nizozemí, 2018)
* 1) Mangel et al. Breastfeeding difficulties, breastfeeding duration, maternal body mass index, and breast anatomy: are they related?. Breastfeeding Medicine, 2019, (109 participants, Israel); (2) Ziemer et al. Skin changes and pain in the nipple during the 1st week of lactation.
* Journal of Obstetric, Gynecologic & Neonatal Nursing, 1993, (20 Caucasian participants, USA) (Publikace Journal of Obstetric, Gynecologic & Neonatal Nursing, 1993, (20 bělošských účastníků, USA); (3) Ramsay et al. Anatomy of the lactating human breast redefined with ultrasound imaging, 2005, (28 participants, Australia) (Ramsay et al. Anatomie lidského prsu v době laktace).
* Odsávačka mateřského mléka bez BPA: Spojeno pouze s lahví a dalšími díly, které přicházejí do kontaktu s mateřským mlékem. V souladu s nařízením EU, 10/2011


Dudlík Bez BPA* ,Silikon
Odsávačka mateřského mléka Bez BPA* (platí pouze pro části, které přicházejí do styku se stravou)
Těsnicí víčko 2 ks
Izolační pouzdro 1 ks
Jednorázové prsní vložky 2 ks
Lahev 125 ml s dudlíkem 0m+ 1 ks
Sada pro odsávání 1 ks
Lahev 260 ml s dudlíkem s průtokem 1 m+ 1 ks
Úložné pohárky na mléko (180 ml) 5 ks
Adaptér na pohárky na skladování mléka 1 ks
Měkká a přizpůsobivá vložka Jemná stimulace
Nastavení 16 úrovní odsávání ,8 úrovní stimulace
Žádné předklánění Sezení v pohodlné poloze
Napájení 100 - 240 V
Použití odsávačky Snadné čištění a sestavení ,tichý motor ,s pamětí
Motorová jednotka (použití pouze s kabelem) 1 ks
Adaptér Micro-USB (použití s kabelem) 1 ks
K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty