Jak se bavit se ženou – nekonečný rozhovor

26.09.2017

Není nic neobyčejného na tom, když se ti stane, že se v určitém bodě konverzace se ženou zasekneš a nevíš jak by jsi měl pokračovat.

Stává se ti, že nevíš na co by ses ještě ženy zeptal, protože máš pocit, že jsi už všechna témata vyčerpal?

Máš strach, že nastane tichá, trapná chvilka, která vám bude oběma nepříjemná?

Odhalme společně šestý krok vedoucí po cestě k sexu, kterým je metoda nekonečného rozhovoru. Prozradím ti, jak zabránit zaseknutí a trapnému tichu tím, že budeš mít stále co říct. V komunikaci ženy a muže často nastává situace kdy se tě ona na něco zeptá a ty nevíš co by si odpověděl, protože se v tom momentě začneš rozmýšlet.

Rozmýšlíš si co by jsi měl říct, jak na to vůbec reagovat nebo jestli rovnou začít nové téma. Nejjednodušší a zároveň univerzální způsob jak vědět co říct v jakékoliv situaci je právě pomocí metody nekonečného rozhovoru.

Zkus si teď představit sebe jak sedíš s nějakou ženou v kavárně a ona ti řekne následující větu: „Včera jsem byla s kamarádkami ve městě nakupovat boty“. Může se ti stát, že se u této věty zasekneš a nebudeš vědět jak správně zareagovat. Existuje na to jednoduché řešení, které spočívá v tom, že si celou větu rozebereš na jednotlivá slova.

Zmíněnou větu bychom mohli rozdělit asi takhle: včera, nakupovat, kamarádky, boty.

Na tobě zůstává, které slovo si vybereš a na něj zareaguješ. Napověděl jsem ti čtyři konkrétní slova, tedy informace, na které můžeš navázat.

Uvedu ti několik příkladových otázek, kterými můžes zareagovat, například tak, jako by sis vybral slovo boty: „Také jsem byl minule nakupovat boty, oběhal jsem několik obchodů, než jsem konečně našel takové, které se mi doopravdy líbily. Jaké boty jsi byla kupovat ty? Na nějakou zvláštní příležitost a nebo se ti jenom opotřebovaly ty, které nosíš každý den?“.

Výhodou metody nekonečného rozhovoru je hlavně to, že právě ty si můžeš vybrat nekonečně mnoho věcí na které reagovat při rozhovoru.

Větu, ze které budeš čerpat, může žena vyslovit na konci nebo uprostřed její řeči a je jen na tobě, kterou si vybereš a s kterou budeš dále pracovat.

Můžeš se k některé větě, kterou řekla urpstřed rozhovoru vrátit a znovu si vybrat nějaké slovíčko a zahltit jí otázkami až do hloubky.

Platí, že čím více si natrénuješ takové rozhovory, tím lepší v nich budeš a půjde to jakoby samo od sebe.

Závěrem bych ti rád připomenul, že máš vždy pozorně poslouchat co ti žena říká, protože ti to nabízí různé informace, kterých se můžeš chytit a využít je. Neváhej říct svůj názor, případně svou zkušenost a pokračuj další otázkou.

V dalším videu se spolu podíváme na další krok, který tě naučí jak se přirozeně dotýkat ženy.

Pokud se ti někdy stalo, že jsi nedokázal přirozeně pokračovat v rozhovoru se ženou a nebo máš nějakou jinou zkušenost, poděl se o to a napiš mi to do komentáře.

Prosím udělej pro mě jednu maličkost. Sdílej toto video se svými přáteli, kterým by mohlo pomoci. Možná, že ani netuší, že taková metoda pro úspěšnou konverzaci existuje.

Nezapomeň, že za ženami se není třeba hnát. Stačí pokud se je naučíš k sobě přitahovat úplně přirozeně a budeš pro ně silným magnetem.

Pokud chceš získat další cenné rady, jak přitahovat ženy, navštiv web akozbalit.sk a užívej si množství hodnotného obsahu.