Zerex Zenaden na psychickou rovnováhu

50 + 10 kapslí
| RECENZE

Zerex Zenaden na psychickou rovnováhu

50 + 10 kapslí

Zenaden působí na vyplavování serotoninu, díky čemuž předchází úzkostným stavům, deprese, poruch spánku či podrážděnosti.

Skladem 1-5 ks 449,00 Kč s DPH

Způsoby a odhadované termíny dodání
Česká pošta - doručení na adresu můžete mít zítra
Česká pošta - Balíkovna můžete mít zítra
Kurýr PPL můžete mít zítra
Zásilkovna můžete mít zítra
Packeta home - kurír na adresu můžete mít zítra
- 1Ks +

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Meduňka lékařská - pozitivně ovlivňuje duševní zdraví, usínání a kvalitní spánek

icon

Mučenka pleťová - napomáhá relaxaci a zdravému spánku -L-tryptofan - substrát pro syntézu serotoninu a dalších neurotransmiterů v mozku a trávicím ústrojí

icon

Valeriána lékařská - přispívá k duševní rovnováze, relaxaci, ovlivňuje zdravý spánek a kognitivní funkce

icon

Vitamíny C a B6 - jsou pomocníky k dobré náladě, podporují správnou psychickou činnost a činnost nervové soustavy

Zerex Zenaden

Zerex Zenaden podporuje psychickou rovnováhu a duševní zdraví. Působí na vyplavování serotoninu - hormonu dobré nálady, díky čemuž předchází výskytu úzkostných stavů, deprese, poruch spánku či podrážděnosti. Napomáhá relaxaci, dobré náladě a správné funkci nervové soustavy. Život je někdy o nervy, tak pozor, aby nepraskly. Nenechte si řídit život negativními emocemi. O duševní rovnováhu se postará Zenaden - přírodní balzám na nervy. Uvolněte napětí, dejte se do pohody a užívejte si život plnými doušky s těmi, na kterých záleží. Co pomáhá na nervy a stres, respektive jaké bylinky na nervy Zenaden obsahuje?

Přípravek na uklidnění, proti stresu a úzkosti Zerex Zenaden

Nejlepší přírodní vitamíny na nervy a uklidnění

Pokud vás ovládá stres, úzkost, neklid a máte pocit, že jste s nervy v koncích, Zenaden pomůže dostat bouřlivé emoce pod kontrolu. Jak nejlépe zvládnout stres a uklidnit nervy? Odpověď nabízí kombinace meduňky, kozlíku a vitamínů C a B6, které přispějí k nové radosti ze života a dobré náladě bez zbytečné psychické zátěže. Znovu získanou duševní rovnováhu oceníte nejen vy, ale také vaše okolí. Vysoce koncentrované přírodní složení příznivě působí na:

  • Fungování nervové soustavy - Valeriána lékařská, vitamín B6 a C zajišťují správnou činnost nervové soustavy a kognitivní funkce.
  • Psychickou rovnováhu a zdraví - esenciální aminokyselina L-tryptofan se v krevním oběhu mění na serotonin - hormon dobré nálady. Jeho nedostatek způsobuje změny nálady, úzkostné stavy, deprese, poruchy spánku nebo podrážděnost. Ideální psychickou činnost zajišťuje také vitamín C a B6.
  • Nespavost - ověřené bylinné trio Meduňka, Mučenka a Valeriána přispívají k uvolnění napětí, relaxaci, díky čemuž připraví tělo i mysl k odpočinku a zajistí kvalitní spánek. Meduňka a Valeriána podle studií eliminují projevy insomnie.
  • Únavu a vyčerpání - vitamín B6 pomáhá ke snížení vyčerpání a únavy. L-tryptofan se zase podílí na přirozené látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.

Složení

Denní dávkování:
Počet kapslí v balení
2 kapsle
60
Podíl v dávce
(2 kapsle)
%RHP
L-tryptofan
200 mg
*
vitamín C (kyselina L-askorbová)
40 mg
50%
kozlík lékařský (Valeriana officinalis)
extrakt z kořene (4:1)

20 mg
*
meduňka lékařská (Melissa officinalis)
extrakt z květů (10:1)

40 mg
*
mučenka pletní (Passiflora incarnata)
extrakt z natě (10:1)

40 mg
*
vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)
2,8 mg
200%
Ostatní složky: tobolky obsahují hydroxypropylmetylcelulózu a hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka)
*Obsah složek vyčíslen na základě receptury bez chemického rozboru.
Výrobek není určen jako lék.

Dávkování:

1 kapsle 2-krát denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly milionům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Na produktech najdete vícejazyčnou rozbalovací etiketu.

Ivan


mám celkově lepší náladu, všimlo si toho i okolí, kolegové v práci a manželka. Děkuji!!


anonym


Musím říct, že mučenka je TOP na stavy úzkosti. Zklidňuje a spolu s vitaminem c a meduňkou navodí pohodu. Užívám vždy, když mám "horší den".


Petr


Na uklidnění jsem si zvykl používat čaje - nikdy jsem si netroufl na "silnější léky". Tento Zenaden mě zaujal, a již po jednom užiti jsem cítil rozdíl. Větší klid,pohoda. Doporučuji.


Kamil


Už pár let pracuji v kanceláři a stres jsem pociťoval tak normálně... no během posledních měsíců se to o dost zhoršilo. Zenaden užívám každý den už týden a cítím mírné uvolnění. Věřím, že časem to bude ještě lepší.


Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty