Kendamil Medi Plus Lactose-free

400 g
| RECENZE

Kendamil Medi Plus Lactose-free

400 g

Kendamil Medi Plus Lactose-free je potravina pro zvláštní lékařské účely (v prášku) a pro řízenou dietní výživu při intoleranci laktózy.

Skladem u dodavatele 278,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Bez laktózy a sacharózy

icon

Obsahuje intaktní bílkovinu kravského mléka

Kendamil Medi Plus Lactose-free 400 g

Kendamil Medi Plus Lactose-free je potravina pro zvláštní lékařské účely (v prášku) a pro řízenou dietní výživu při intoleranci laktózy. Potravina není vhodná pro kojence s vrozenou alergií na kravské mléko nebo s vrozenou poruchou metabolismu sacharidů (galaktosemii) a musí být podávána pouze na doporučení lékaře a pod jeho dohledem. Bez laktózy a sacharózy. Obsahuje intaktní bílkovinu kravského mléka.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Přes 50 let tradice. Dětskou stravu vyrábíme již od roku 1962. Naše produkty jsou vyvíjeny týmem odborníků a specialistů tak, aby podporovaly přirozený růst a vývoj vašeho dítěte.

Z neposkvrněné přírody Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se dětská strava Kendamil vyrábí.

Jak se mléko Kendamil používá?

  • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
  • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout. Ideální teplota je 37°C (v příliš chladné vodě se mléko může hůře rozpouštět). Nalijte požadované množství vody do láhve.
  • Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.
  • Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
  • Vždy před podáváním nejprve ochlaďte na teplotu přirozenou k pití.

Složení: Sušený glukózový sirup, Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), Dehydrovaný mléčný tuk, Kaseinát vápenatý (z mléka), Citrát vápenatý, Fosforečnan vápenatý, Citrát sodný, Hydroxid draselný, Chlorid draselný, Cholin bitartrát, Chlorid hořečnatý, Vitamín C, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), L-cystein, Taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), Síran železnatý, Síran zinečnatý, L-karnitin, Vitamin E, Niacin, D-pantothenát vápenatý, Síran měďnatý, Riboflavin, Thiamin, Vitamín A, Vitamín B6, Jodid draselný, Síran manganatý, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K, Molybdenan sodný, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12


Nutriční hodnoty

100 g
100 ml
Energetická hodnota
2130 kJ
504 kcal
275 kJ
65 kcal
Tuky
27,1 g
3,5 g
Sacharidy
54 g
7 g
Bílkoviny
11 g
1,4 g

Složení:

Sušený glukózový sirup, Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), Dehydrovaný mléčný tuk, Kaseinát vápenatý (z mléka), Citrát vápenatý, Fosforečnan vápenatý, Citrát sodný, Hydroxid draselný, Chlorid draselný, Cholin bitartrát, Chlorid hořečnatý, Vitamín C, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), L-cystein, Taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), Síran železnatý, Síran zinečnatý, L-karnitin, Vitamin E, Niacin, D-pantothenát vápenatý, Síran měďnatý, Riboflavin, Thiamin, Vitamín A, Vitamín B6, Jodid draselný, Síran manganatý, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K, Molybdenan sodný, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12

Dávkování:

1 odměrka = 4,3 g, 1 odměrka na 30 ml vody. Každé dítě je jiné a může vyžadovat menší nebo větší dávky, než je uvedeno níže. V případě potřeby konzultace se obraťte na svého nutričního specialistu/pediatra. Dítě od ukončeného 6. měsíce potřebuje vypít okolo 600 ml mléka za den k jídlu nebo pití spolu s dalšími potravinami.

Upozornění:

Kojení je nejlepší způsob, jak vyživovat vaše dítě. Kendamil bezlaktózové mléko musí být užíváno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Kendamil bezlaktózové mléko je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, nemohou-li být kojeni. Dále je vhodný i od ukončeného 6. měsíce do 1 roku v rámci smíšené stravy. Není vhodné pro parenterální použití (krmení přímo do krevního řečiště). Kendamil bezlaktózové mléko užívejte jen pod lékařským dohledem. Při krmení z lahvičky, zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte, po každém krmení před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a skladování. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro zvláštní lékařské účely.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost do (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty