Kendamil Medi Plus Anti-colic

400 g
| RECENZE

Kendamil Medi Plus Anti-colic

400 g

Kendamil Medi Plus Anti-colic je potravina pro zvláštní lékařské účely (v prášku) a pro řízenou dietní výživu pro kojence trpící kolikami nebo zácpou.

Skladem u dodavatele 278,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

pro kojence trpící kolikami nebo zácpou

icon

0 až 12 měsíců, nemohou-li být kojeni

Kendamil Medi Plus Anti-colic 400 g

Kendamil Medi Plus Anti-colic je potravina pro zvláštní lékařské účely (v prášku) a pro řízenou dietní výživu pro kojence trpící kolikami nebo zácpou. Speciální výživa určená pro kojence trpící kolikami nebo zácpou, s částečně hydrolyzovanou bílkovinou a sníženým obsahem laktózy (v porovnání se standardní kojeneckou výživou). Musí být podávána pouze na doporučení lékaře a pod jeho dohledem.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Přes 50 let tradice. Dětskou stravu vyrábíme již od roku 1962. Naše produkty jsou vyvíjeny týmem odborníků a specialistů tak, aby podporovaly přirozený růst a vývoj vašeho dítěte.

Z neposkvrněné přírody Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se dětská strava Kendamil vyrábí.

Jak se mléko Kendamil používá?

  • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
  • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout. Ideální teplota je 37°C (v příliš chladné vodě se mléko může hůře rozpouštět). Nalijte požadované množství vody do láhve.
  • Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.
  • Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
  • Vždy před podáváním nejprve ochlaďte na teplotu přirozenou k pití.

Složení: Glukózový sirup, Laktóza (z mléka), Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Částečně hydrolyzovaný syrovátkový bílkovinový koncentrát (z mléka), Galakto-oligosacharidy (z mléka), Mléčný tuk, Sušené odstředěné mléko, Škrob (kukuřice), Chlorid hořečnatý, Chlorid draselný, Citrát vápenatý, Tri Fosforečnan vápenatý, Fosforečnan vápenatý, Mléčnan vápenatý, Citrát sodný, Hydroxid draselný, L-askorbová kyselina, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), Pyrofosforečnan železitý, Síran zinečnatý, L-karnitin, Vitamin E, Niacin, D-pantothenát vápenatý, Riboflavin, Síran měďnatý, Thiamin (B1), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Jodid draselný, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12


Nutriční hodnoty

100 g
100 ml
Energetická hodnota
2118 kJ
506 kcal
273 kJ
65 kcal
Tuky
26,9 g
3,5 g
Sacharidy
54 g
7 g
Bílkoviny
11,5 g
1,5 g
Vláknina
1,4 g
0,2 g

Složení:

Glukózový sirup, Laktóza (z mléka), Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Částečně hydrolyzovaný syrovátkový bílkovinový koncentrát (z mléka), Galakto-oligosacharidy (z mléka), Mléčný tuk, Sušené odstředěné mléko, Škrob (kukuřice), Chlorid hořečnatý, Chlorid draselný, Citrát vápenatý, Tri Fosforečnan vápenatý, Fosforečnan vápenatý, Mléčnan vápenatý, Citrát sodný, Hydroxid draselný, L-askorbová kyselina, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), Pyrofosforečnan železitý, Síran zinečnatý, L-karnitin, Vitamin E, Niacin, D-pantothenát vápenatý, Riboflavin, Síran měďnatý, Thiamin (B1), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Jodid draselný, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12

Dávkování:

1 odměrka = 4,3 g, 1 odměrka na 30 ml vody. Každé dítě je jiné a může vyžadovat menší nebo větší dávky, než je uvedeno níže. V případě potřeby konzultace se obraťte na svého nutričního specialistu/pediatra. Dítě od ukončeného 6. měsíce potřebuje vypít okolo 600 ml mléka za den k jídlu nebo pití spolu s dalšími potravinami.

Upozornění:

Kojení je nejlepší způsob, jak vyživovat vaše dítě. Kendamil A.C. mléko musí být užíváno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Kendamil A.C. mléko je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, nemohou-li být kojeni. Dále je vhodný i od ukončeného 6. měsíce do 1 roku v rámci smíšené stravy. Není vhodné pro parenterální použití. (krmení přímo do krevního řečiště). Kendamil A.C. mléko užívejte jen pod lékařským dohledem. Při krmení z lahvičky, zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte, po každém krmení před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a skladování. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro zvláštní lékařské účely.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost do (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty