Kendamil kojenecké mléko 1 DHA+

400 g
| RECENZE

Kendamil kojenecké mléko 1 DHA+

400 g

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

Skladem u dodavatele 303,00 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Přejete si být informován o naskladnění produktu?

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

icon

Z plnotučného mléka

icon

Bez palmového oleje

icon

Bez rybího oleje

icon

Bez sóji

Kendamil kojenecké mléko 1 DHA+ 400 g

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 50 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

  • Obsahuje DHA
  • Jediným zdrojem cukru je laktóza
  • DHA je rostlinného původu

Z nepoškvrnenej prírody Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába.

Nejkvalitnější plnotučné mléko. Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District.

Z neposkvrněné přírody Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí.

Kontrolováno nejpřísnějším nařízením organizace Red Tractor. Bezpečnost potravin, dobré životní podmínky zvířat a ochrana životního prostředí jsou hlavními kritérii této organizace. Celý proces výroby je pečlivě sledován od farmy až po zabalení.

Nejvyšší královské ocenění. Výrobce Kendamilu, Kendal Nutricare, obrdžel ocenění Queen’s Award for Enterprise za rok 2020, což je nejvyšší možné vyznamenání udělované britským firmám. A to samotnou královnou.

Složení: Plnotučné mléko (107 g tekutého mléka na 100 g prášku), Demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin z mléka), Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Laktóza (z mléka), Galakto-oligosacharidy (z mléka), Sušené odstředěné mléko, Citrát vápenatý, Chlorid draselný, Mléčnan vápenatý, Citrát sodný, Cholin bitartrát, Chlorid hořečnatý Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Askorbát sodný, Hydroxid draselný, Inositol, L-thyrosin, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), L-fenylalanin, Pyrofosforečnan železitý, L-karnitin, Síran zinečnatý, Vitamín E, Niacin, D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12

dle požadavků legislativy všechna počáteční mléka obsahují DHA (kyselinu dokosahexaenovou)
olej z mikrořas Schizochytrium sp.


Nutriční hodnoty:

100 g
100 ml
Energetická hodnota
2170 kJ
520 kcal
280 kJ
67 kcal
Tuky
- nasycené mastné kyseliny
28 g
9 g
3,6 g
1,2 g
Sacharidy
- z toho cukry
56 g
53 g
7,2 g
6,8 g
Bílkoviny
10,3 g
1,3 g
Vláknina
3 g
0,4 g

Složení:

Plnotučné mléko (107 g tekutého mléka na 100 g prášku), Demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin z mléka), Rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Laktóza (z mléka), Galakto-oligosacharidy (z mléka), Sušené odstředěné mléko, Citrát vápenatý, Chlorid draselný, Mléčnan vápenatý, Citrát sodný, Cholin bitartrát, Chlorid hořečnatý Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), Askorbát sodný, Hydroxid draselný, Inositol, L-thyrosin, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurin, Nukleotidy (Cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl Uridin-5´-monofosfátu, Adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), L-fenylalanin, Pyrofosforečnan železitý, L-karnitin, Síran zinečnatý, Vitamín E, Niacin, D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá sůl), Síran měďnatý, Thiamin (B1), Riboflavin (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran manganatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12

Dávkování:

Standardní ředění: 12,9 g výrobku + 90 ml převařené pitné vody = 100 ml připravené výživy. 1 zarovnaná odměrka = 4,3 g výrobku

Upozornění:

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje Vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla Vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit Vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné. Před začátkem použití počáteční kojenecké mléčné výživy Vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu Vašeho rozhodnutí. Kendamil 1 počáteční kojenecké mléko je vhodné pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni, a mělo by být užíváno jen na základě doporučení lékaře, nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování:

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.

K tomuto produktu zatím neexistují žádné recenze

Řekněte Váš názor na

Jméno Recenze Hodnocení

Chcete vědět více o tomto produktu?


guaranty

Doprava zdarma

Nezapomeňte na to, že když u nás nakoupíte v hodnotě nad 1900 Kč, získáte dopravu úplně zdarma.

Výhodná nabídka

všechny produkty