Zerex Magazín

Poctivě připravované články o tom nejdůležitějším, co potřebuje každý vědět o svém zdraví.

Vyberte si z menu téma, které Vás právě teď nejvíce zajímá.

Kámasútra

Poloha s názvem “Visací zámek“

Autor článku: redakce Zerex.cz 08.05.2014 00:00 Kámasútra poloha Visací zámek

Teď si představíme o něco dobrodružnější polohu s názvem "Visací zámek". Název zní zajímavě, co říkáte? Jako první je třeba se ujistit, že máte po ruce křeslo, postel, pracovní, či kuchyňský stůl, umyvadlo, či pracovní desku z kuchyňské linky. Všechny tyto předměty se hodí na provedení této smyslné polohy, která vám dovolí odhalit znovu nové tajemství. Je to skutečná romantika s novými přidanými prvky nevázanosti.

Jak na to?

Při této poloze muž objímá ženu způsobem známým, když mu skočí do náruče v případě velké radosti, úspěchu, či oslavy. Vzápětí si partner svou milou uloží na předmět, což jsme uváděli výše, pomůže například stůl, kuchyňská linka nebo i vyšší postel. Partnerka následně nohy omotá kolem partnerova pasu, ruce mu dá kolem krku. Takový milostný postoj umožní muži pronikavé pomalé vniknutí jeho "lingamu" do partnerčiny "yoni". Samotný akt probíhá v rámci pomalých pohybů, vášnivých polibků a romantického kolísaní. Vzápětí dá muž své horní končetiny na milenčin zadek. Pak si ho zvedne, respektive celé tělo své milované. Partnerka přitom své boky posouvá směrem nahoru a dolů. Tímto dosáhne, aby byla smyslnější, erotičtější a žádostivější pro svého milovaného. Současně si oba milenci mohou šeptat do uší různé erotické narážky, co jim může napomoci k smyslnějšímu prožívání samotného aktu, směřujícímu až k vytouženému vyvrcholení.

Skutečně lákavá erotická poloha, která se řadí k těm jednodušším z dílny Kámasútry. I při této poloze platí, že čím je poloha jednodušší na přípravu, praktikování, o to kouzelnější budou nové zážitky a požitky z ní. Určitě si zamilujete tu volnost, kterou nabízí tato poloha, jakož i pestrost prostředí, která pramení z místa, kde můžete najít vhodnou podložku, na kterou uložíte svou milovanou. Partner má možnost udávat tempo a intenzitu milování, avšak důraz musí klást na jemnost a něžnost, nakolik jistě nechce ublížit své milované, která mu povolí vstup do své kouzelné, vzrušené "yoni". Zerex blog přeje hodně příjemných chvil.erotické polohy sexuální polohy
Zerex Magazín arrow
Zerex Magazín arrow