Zerex Magazín

Poctivě připravované články o tom nejdůležitějším, co potřebuje každý vědět o svém zdraví.

Vyberte si z menu téma, které Vás právě teď nejvíce zajímá.

Erotický horoskop

Váhy – muž

23.04.2014
Tento proměnlivý typ člověka je skutečně poklad, pokud víte, jak ho zaujmout. Pokud se Vám to však nepodaří, bude Vám muž Váha lézt pořádně na nervy. Na začátku vztahu s mužem ve znamení Váhy je často vše růžové a dokonalé. Vy i on máte chuť na sex kdykoliv a kdekoliv. Po čase je však tento muž velmi nenasytný a chtěl by sex častěji, ale ne každá žena mu dokáže vyhovět. I proto to končívá hádkami a zklamáním.

Muž Váhy jak na něj

Muž Váha dokáže být skvělý milenec a partner do každé situace, musí však dostat to, co očekává. Muži ve znamení Váhy vypadají většinou velmi dobře a sympaticky. Nejedna dáma si určitě u nich řekne a povzdechne si, jací jsou šarmantní a jak dobře vypadají. První krok musí většinou udělat žena. Tyhle chlapi charakterizuje zejména plachost, s jakou se k ženě blíží a jak s nimi chtějí začít komunikovat či dotýkat se. Tato vlastnost však po čase ustupuje, projevuje se často jen na začátku a i proto si velmi rychle zvyknete na to, že po čase je takový muž iniciátorem milování. Na otázku o ženě, podle jeho představ, by Vám zřejmě jen těžko odpověděl. Je to spíše ten typ člověka, který má jisté zásady a který ví, co chce. Avšak nezáleží mu na detailech, jakými jsou vlasy či velikost postavy. Chce pěknou ženu, která má i prsa a zadek, ale která se umí elegantně nalíčit. Rozhodně nehledá typické kariéristky, které jsou již na pohled přehnaně sebevědomé a podle vzhledu je vidět, že spíše než na muži, jim záleží na hmotných darech či věcech. Pro své krásné komplimenty si vybírá ne vždy ideální čas, i proto se Vám může často zdát, že jste žádné neslyšeli. Rozhodně to však myslí upřímně a nelže, pokud Vám řekne o jeho náklonnosti k Vám.

Znamení Váhy muž - láska a sexualita

Muž ve znamení Váhy má velmi citlivou povahu, která způsobuje, že někdy je zklamaný víc, než byste možná čekali. Pokud mu totiž ublížíte, je často v koncích a potřebuje rady. Rozhodně mu nedělá dobře, pokud partnerka flirtuje za jeho zády. Určitě nebude iniciátorem prvního milování. Chová se skutečně váhavě a čeká, dokud mu Vy neřeknete, že je ten správný čas a jste připravená. Celé milování si chce vždy dokonale užít a chce, aby to byl pro něj zážitek. Spíše než na čas se tedy dívá na pocity, které při tom zažívá a někdy je nutné navést ho na ta správná místa. Pokud už je tedy tam, "kde má být", velmi rychle se postará o rozpálení Vaší duše a těla. Určitě nebudete litovat, že jste v posteli právě s tímto člověkem. Postará se o vše, co je třeba k tomu, aby byl sex s ním velmi příjemný a nezapomenutelný. Má rád polohy zezadu nebo když partnerka leží na zádech, kdy se dívá na její dokonalé proporce.


sexuální horoskop
Zerex Magazín arrow
Zerex Magazín arrow